Sorum var Hamilelikte sık idrara çıkma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde yagzensln tarafından oluşturulan Hamilelikte sık idrara çıkma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,888 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte sık idrara çıkma
Konbuyu başlatan yagzensln
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💕MaSaLıM💕

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Bayram sonrası kontrolüm var öncesinde uzunluğu kapalı olması suyu herşeyi iyi dedi erken doğum riskin yok dedi hatta üstüne basa basa ama gidince tekrar sorucam sağol canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok şükür ikimizde gayet iyiyiz ama işte insanların moral bozmakta üstlerine yok zaten korkuyoruz erken doğum olursa vs diye ne diye üstüne giderler hamilelerin anlamam
Moralini yüksek tut canım bebekte etkilenmesin. Benim erken doğum riskim var, rahim kısalığı, benimde şuan kapalı ama diken üstündeyiz ilaçlarla tedbir aldık bakalım hakkimizda hayirlisi olsun her ihtimale karşı ciğer gelistirici iğnede oldum 2 gün sağlıkla kavuşalim bebişlerimize tüm annişler vaktinde insaallah 🤲

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım erkek
Benim de erkek erkek çocugu genelde aşagıda oluyor kasıkların da karnın aşagı inmiş gibi geliyor millete korkma dogum yakın degil canım

Benim de erkek erkek çocugu genelde aşagıda oluyor kasıkların da karnın aşagı inmiş gibi geliyor millete korkma dogum yakın degil canım
Birde okadar su içiyoruz ki sık idrale çıkman normal ben de 5 bi çıkıyorum idrale

yagzensln

Kayıtlı Üye
rank
Moralini yüksek tut canım bebekte etkilenmesin. Benim erken doğum riskim var, rahim kısalığı, benimde şuan kapalı ama diken üstündeyiz ilaçlarla tedbir aldık bakalım hakkimizda hayirlisi olsun her ihtimale karşı ciğer gelistirici iğnede oldum 2 gün sağlıkla kavuşalim tüm annişler vaktinde insaallah 🤲
Rabbim sağ salim zamanında kucağımıza almayı nasip etsn canım sürekli yat iş yapmamaya çalış allahın izniyle zamanında gelir inşallah

Moralini yüksek tut canım bebekte etkilenmesin. Benim erken doğum riskim var, rahim kısalığı, benimde şuan kapalı ama diken üstündeyiz ilaçlarla tedbir aldık bakalım hakkimizda hayirlisi olsun her ihtimale karşı ciğer gelistirici iğnede oldum 2 gün sağlıkla kavuşalim tüm annişler vaktinde insaallah 🤲
Rabbim sağ salim zamanında kucağımıza almayı nasip etsn canım sürekli yat iş yapmamaya çalış allahın izniyle

Birde okadar su içiyoruz ki sık idrale çıkman normal ben de 5 bi çıkıyorum idrale
Sağol canım benim evet ilk oğlumdada öyleydi yani bana farklı gelen bişey yok da işte insanlar bazen lafını bilmeden konuşuyor

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim sağ salim zamanında kucağımıza almayı nasip etsn canım sürekli yat iş yapmamaya çalış allahın izniyle zamanında gelir inşallah

Rabbim sağ salim zamanında kucağımıza almayı nasip etsn canım sürekli yat iş yapmamaya çalış allahın izniyle

Sağol canım benim evet ilk oğlumdada öyleydi yani bana farklı gelen bişey yok da işte insanlar bazen lafını bilmeden konuşuyor
Ben de 30 haftalık olcam pazartesi bana da dogumun yakın karnın aşagıya inmiş diyorlar benim de ilk oglan onda aynıydı millete kullak asarsak dogum yaparız 🧿🥰🥰🥰

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba 27 haftalık hamileyim bu ara çok sık idrara çıkıyorum bugünde karnın aşağıda dediler moralim bozuldu bu durumu yaşayan var mı bu haftalarda normalmidir bu durum sürekli idrar torbamda baskı var
Ben😃😃 vallhi tuvallete uyusam iyidir benimde karnım aşağıda göğüs ve karın şişliği arasında 5 parmak var normal o takma kimseyi 32+2 oldum hala öyle karnım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba 27 haftalık hamileyim bu ara çok sık idrara çıkıyorum bugünde karnın aşağıda dediler moralim bozuldu bu durumu yaşayan var mı bu haftalarda normalmidir bu durum sürekli idrar torbamda baskı var
Kuzum bebek büyüyor rahme baskı yapıyor ondandır endişe etme son haftalarda sık idrara çıkma oluyor zaten

Tüm sayfalar yüklendi.