Hamilelikte süt verme?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 3Oğul1Anne tarafından oluşturulan Hamilelikte süt verme? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,083 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte süt verme?
Konbuyu başlatan 3Oğul1Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3Oğul1Anne

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Hamileyken bebek emzirilir mi bu ilk defa başıma geldi bebeğim emiyor ve ben hamileyim 🙄
Ben de aynı durumdaydim şimdi kızım üç yaşına girecek 22 haftalık hamileyim ben sormuştum 20 . Haftaya kadar emzirebilirsin demişti ama ben bir ay emzirdim sonra biraktirdim iki cocugada zararı oluyormus emen çocukta zehirleniyormus benimkide memeye çok düşkündü nasıl biraktircam bilmiyorum diye düşünüyordum yeterince emmisti zaten iki buçuk yaşına kadar 😀😀 baktım bırakmayacak aktarlarda çok güzel bir toz var onu sürdüm iki günde bıraktı hem yemeğe daha çok düştü bilgilendirmek istedim 🤗😘😘😘

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Ben de aynı durumdaydim şimdi kızım üç yaşına girecek 22 haftalık hamileyim ben sormuştum 20 . Haftaya kadar emzirebilirsin demişti ama ben bir ay emzirdim sonra biraktirdim iki cocugada zararı oluyormus emen çocukta zehirleniyormus benimkide memeye çok düşkündü nasıl biraktircam bilmiyorum diye düşünüyordum yeterince emmisti zaten iki buçuk yaşına kadar 😀😀 baktım bırakmayacak aktarlarda çok güzel bir toz var onu sürdüm iki günde bıraktı hem yemeğe daha çok düştü bilgilendirmek istedim 🤗😘😘😘
Teşekkür ederim cevabınız için 😊 umarım sorunsuz atlatırız bu dönemi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bence vermesen daha iyi benim ablam verib hem cocuģu inkisafdan kaldi😕 hemde kizi zehirlendi 🙁bir dokturunla danis canim🙂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bence vermesen daha iyi benim ablam verib hem cocuģu inkisafdan kaldi😕 hemde kizi zehirlendi 🙁bir dokturunla danis canim🙂
3 Haziran'da randevum var 😔 en çokta oğluma üzülüyorum daha 12 aylık daha bebek ve emmeye çok düşkün 😔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar