Hamilelikte süt verme?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 3Oğul1Anne tarafından oluşturulan Hamilelikte süt verme? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,093 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte süt verme?
Konbuyu başlatan 3Oğul1Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3Oğul1Anne

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim cevabınız için 😊 umarım sorunsuz atlatırız bu dönemi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

3 Haziran'da randevum var 😔 en çokta oğluma üzülüyorum daha 12 aylık daha bebek ve emmeye çok düşkün 😔
Keşke bebek işini biraz erteleseydiniz sizin için daha iyi olurdu ve emen bebisiniz için neyse hakkınız da hayırlısı Allah verir bir yolunu

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim cevabınız için 😊 umarım sorunsuz atlatırız bu dönemi

3 Haziran'da randevum var 😔 en çokta oğluma üzülüyorum daha 12 aylık daha bebek ve emmeye çok düşkün 😔
Kıyamam ya, genellikle hep bu yüzden üzülüyor anneler 🙄 ama canım 12 ay emmiş zaten almış vitaminini keşke daha çok emse ama napcan artık kes derse kesersin. Belkide devam ettirir inşallah sıkıntı olmaz. Zehirlenmeyi bende duymuştum

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Kıyamam ya, genellikle hep bu yüzden üzülüyor anneler 🙄 ama canım 12 ay emmiş zaten almış vitaminini keşke daha çok emse ama napcan artık kes derse kesersin. Belkide devam ettirir inşallah sıkıntı olmaz. Zehirlenmeyi bende duymuştum
🥰 Annelerin en büyük derdi evlat 😊 Rabbim hepimizin evlatlarına sağlık ve uzun ömür versin inşallah

Keşke bebek işini biraz erteleseydiniz sizin için daha iyi olurdu ve emen bebisiniz için neyse hakkınız da hayırlısı Allah verir bir yolunu
Bebiş sürpriz yaptı 😅😅 daha hiç bebek düşünmüyordum ama nasip yine

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Bende emzirirken hamile kaldim canım ilk 4 ay emzirdim bende benim doktorum istersen doğuma kadar emzir demişti ben kendim kestim bir sorun olacağını sanmıyorum eğer sağlıklı bir gebelikse emzirmene izin veriyorlar

Şenay lina

Kayıtlı Üye
rank
Hamileyken bebek emzirilir mi bu ilk defa başıma geldi bebeğim emiyor ve ben hamileyim 🙄
Canm bende emzirirken hamile kalmıştım ama bnm kiz8m kendi bıraktı 9 aylıkken sağlık ocagindaki ebe ye sordum 5 aya kadar verebiliyorsun bebeğe bi zararı yok 5 aydan sonra anne rahminde kasılma olabiliyor demişti sen kendini rahatsız hissedersin yani çocuğuna bi zararı yokmuş dedi bana sende bi ebeye sor

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Bende emzirirken hamile kaldim canım ilk 4 ay emzirdim bende benim doktorum istersen doğuma kadar emzir demişti ben kendim kestim bir sorun olacağını sanmıyorum eğer sağlıklı bir gebelikse emzirmene izin veriyorlar
Çok teşekkür ederim 😊

Emziriliyor tabi, çok farklı bir duygudur eminim. Dini açıdan uygun değil gibi dinle bağdaşmayan uyduruk ifadeler duyabilirsiniz sakin inanmayin, kendinizi iyi hissettiğiniz sürece emzirin.
Çünkü oğluma kıyamıyorum emmeyi seviyor çok üzülür

Emziriliyor tabi, çok farklı bir duygudur eminim. Dini açıdan uygun değil gibi dinle bağdaşmayan uyduruk ifadeler duyabilirsiniz sakin inanmayin, kendinizi iyi hissettiğiniz sürece emzirin.
Ben de 4 ay emzirdim, düşük riskim de vardı elhamdülillah bir sorun olmadı.
Çok şükür Allah'ım hayırlı sağlıklı uzun ömürler nasip eylesin yavrunuza 😊

Ben de 4 ay emzirdim, düşük riskim de vardı elhamdülillah bir sorun olmadı.
Çok şükür Allah'ım hayırlı sağlıklı uzun ömürler nasip eylesin yavrunuza 😊
Canm bende emzirirken hamile kalmıştım ama bnm kiz8m kendi bıraktı 9 aylıkken sağlık ocagindaki ebe ye sordum 5 aya kadar verebiliyorsun bebeğe bi zararı yok 5 aydan sonra anne rahminde kasılma olabiliyor demişti sen kendini rahatsız hissedersin yani çocuğuna bi zararı yokmuş dedi bana sende bi ebeye sor
3 Haziran'da Kadın Doğum doktoruma randevu var bakalım ona soracağım ama öncesinde oğlumun 12 aylık aşısı olacak ona gittiğimde yine sorarim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar