Hamilelikte süt verme?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 3Oğul1Anne tarafından oluşturulan Hamilelikte süt verme? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,082 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte süt verme?
Konbuyu başlatan 3Oğul1Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3Oğul1Anne

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Bana 4 aya kadar emzir demisti doktor ama cocuk her emzirdimde kusuyodu zayifladi iycene bende kestim 2 aylik hamileydim o zman canim bence emzirme
Teşekkür ederim 😊 ablamda altı aya kadar emzirmiş fakat sonrasında yiğenimde sebebi belli olmayan ateşlenme ve vücudunda döküntüler meydana gelmişti düşünüyorum acaba süt zehirlenmesi bu mu doktorlar o zamanlar bunla alakalı bişey dememişlerdi ama şuan aklıma takıldı

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Çok teşekkür ederim 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çünkü oğluma kıyamıyorum emmeyi seviyor çok üzülür

Çok şükür Allah'ım hayırlı sağlıklı uzun ömürler nasip eylesin yavrunuza 😊

Çok şükür Allah'ım hayırlı sağlıklı uzun ömürler nasip eylesin yavrunuza 😊

3 Haziran'da Kadın Doğum doktoruma randevu var bakalım ona soracağım ama öncesinde oğlumun 12 aylık aşısı olacak ona gittiğimde yine sorarim
Teşekkür ederim 😊 ablamda altı aya kadar emzirmiş fakat sonrasında yiğenimde sebebi belli olmayan ateşlenme ve vücudunda döküntüler meydana gelmişti düşünüyorum acaba süt zehirlenmesi bu mu doktorlar o zamanlar bunla alakalı bişey dememişlerdi ama şuan aklıma takıldı

Kimisi doğurana kadar emziriyor birşey olmuyor, herkesde ayni sey olmuyor emin olun.Bence siz durumu takip edin herhangi bir rahatsızlık hissetmiyor ve bebeğinize de bir rahatsizlik verdiğini düşünmüyorsanız devam edin Doktorunuzla da konuşun ona göre karar verin.

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Kimisi doğurana kadar emziriyor birşey olmuyor, herkesde ayni sey olmuyor emin olun.Bence siz durumu takip edin herhangi bir rahatsızlık hissetmiyor ve bebeğinize de bir rahatsizlik verdiğini düşünmüyorsanız devam edin Doktorunuzla da konuşun ona göre karar verin.
Öyle yapacağım umarım hiç zarar vermez çünkü emmesini istiyorum 😊😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar