Hamilelikte unutkanlık yaşayan var mı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anneadayadayı tarafından oluşturulan Hamilelikte unutkanlık yaşayan var mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,446 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte unutkanlık yaşayan var mı?
Konbuyu başlatan Anneadayadayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Anneadayadayı

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar, hamilelikte unutkanlık yaşayanların var mı? Genelde kolay kolay unutmam ancak bu aralar her şeyi unutuyorum. Bu gün çamaşırları saldım yıkadım makinadan çıkardım ve kokladım güzel kokmuyorlardı. Meğersem deterjan koymayı unutmuşum sadece suyla yıkamışım.😁😁 Tekrar yine yıkamak zorunda kaldım. Bunun gibi şeyler yaşayanınız var mı?

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Bende canım ocağa komposto koymuştum evden çıkana kadar kaynasın dedim altını kapamadan çıkmışım eşimle dolaşırken tencerelere bakınca aklima geldi koştur koştur eve geldik allahtan dibinde az su kalmış yanmamış 😂 bu ve benzeri çok oluyor geçenlerde kadin doğumcuya söyledim o kadar umursamaz birine denk geldim ki bizde unutuyoruz dedi😂

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Bende canım ocağa komposto koymuştum evden çıkana kadar kaynasın dedim altını kapamadan çıkmışım eşimle dolaşırken tencerelere bakınca aklima geldi koştur koştur eve geldik allahtan dibinde az su kalmış yanmamış 😂 bu ve benzeri çok oluyor geçenlerde kadin doğumcuya söyledim o kadar umursamaz birine denk geldim ki bizde unutuyoruz dedi😂
Haha ay tek olmadığıma sevindim 😂😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum B12 ne baktır genellikle o unutkanlık yapıyor. Bendede çok vardı doktor B12 testi yapmak istedi çok eksik çıktı şuan ilaç kullanıyorum

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar, hamilelikte unutkanlık yaşayanların var mı? Genelde kolay kolay unutmam ancak bu aralar her şeyi unutuyorum. Bu gün çamaşırları saldım yıkadım makinadan çıkardım ve kokladım güzel kokmuyorlardı. Meğersem deterjan koymayı unutmuşum sadece suyla yıkamışım.😁😁 Tekrar yine yıkamak zorunda kaldım. Bunun gibi şeyler yaşayanınız var mı?
En cok bnde yasiyorum😁

Zanazarina

Kayıtlı Üye
rank
Ben beennn 🤣 çok unutkan olmuşum 😑😆

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Elimdeki telefonu arıyordum sonra dolaptan birşey aldım oraya telefonu mu da koymuşum yine evde onu arayıp durdum 😅

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum B12 ne baktır genellikle o unutkanlık yapıyor. Bendede çok vardı doktor B12 testi yapmak istedi çok eksik çıktı şuan ilaç kullanıyorum
Ya aslında vitamin kullanıyorum ama b12 önermedi doktor B11 kullanıyorum ve D vitamini önerdi şu an. Bunlardan önce de Folic asit kullanıyordum.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Elimdeki telefonu arıyordum sonra dolaptan birşey aldım oraya telefonu mu da koymuşum yine evde onu arayıp durdum 😅
Hahaha ay Allah kolaylık versin ne diyim 😂😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ya aslında vitamin kullanıyorum ama b12 önermedi doktor B11 kullanıyorum ve D vitamini önerdi şu an. Bunlardan önce de Folic asit kullanıyordum.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hahaha ay Allah kolaylık versin ne diyim 😂😂
Kuzum bana ayriyetten bakıldı bende normalde sadece d vitamini ve folik asit kullanıyorum

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Senin vitaminini bebek alıyo değerlerine baktır özellikle b12 ye takviye alırsın ben çay yapardım bardağa dökerken bakardım çay demlenmemiş geri ocağa götürürdüm ocağı açık unutmuşum elimi yıkardım iki saat sonra bakardım su sesi geliyo musluk açık 😹

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar