Hamilelikte unutkanlık yaşayan var mı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anneadayadayı tarafından oluşturulan Hamilelikte unutkanlık yaşayan var mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,456 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte unutkanlık yaşayan var mı?
Konbuyu başlatan Anneadayadayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Anneadayadayı

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar, hamilelikte unutkanlık yaşayanların var mı? Genelde kolay kolay unutmam ancak bu aralar her şeyi unutuyorum. Bu gün çamaşırları saldım yıkadım makinadan çıkardım ve kokladım güzel kokmuyorlardı. Meğersem deterjan koymayı unutmuşum sadece suyla yıkamışım.😁😁 Tekrar yine yıkamak zorunda kaldım. Bunun gibi şeyler yaşayanınız var mı?
Ya ne tatlısın. Bende de var canım dışarı çıkarken not yazarım alacaklar ve yapacaklar diye kapıyı kilitledim açaba kilitledim mi diye kotrol ederim ilaç larimi bile tezgahın üzerine koyarım güzumun önünde durmaz ise unuturum içmeye yanlız degilsin canım 34+3 haftalık hamileyim bende senin gibiyim tatlım

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Merhabalar, hamilelikte unutkanlık yaşayanların var mı? Genelde kolay kolay unutmam ancak bu aralar her şeyi unutuyorum. Bu gün çamaşırları saldım yıkadım makinadan çıkardım ve kokladım güzel kokmuyorlardı. Meğersem deterjan koymayı unutmuşum sadece suyla yıkamışım.😁😁 Tekrar yine yıkamak zorunda kaldım. Bunun gibi şeyler yaşayanınız var mı?
Bende canim😂unutuyorum bazen eşim kiziyo amma hamilelikdendi bence

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
👋🏻 Al benden de o kadwr bende yapacağım yemegi genelde ocakta unutuyorum çok pilav yaktim bu yüzden 😂😂 markete gitmeden not listesi çıkarıyorum yoksa evde olan şeyi de alıyorum olmayainida😅

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Bendede var ayni unutkanlık bide neyi nereye koyucagim belli olmuyor telefon aradim evde yana yakila esimden kendimi aradim telefonu buz dolabina yumurtalarin yanina koymusum kahvaltı hazirlarken almisim yumurtayi koymusum telefonu 🤣🤷

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Bendede var ayni unutkanlık bide neyi nereye koyucagim belli olmuyor telefon aradim evde yana yakila esimden kendimi aradim telefonu buz dolabina yumurtalarin yanina koymusum kahvaltı hazirlarken almisim yumurtayi koymusum telefonu 🤣🤷
Ay buna çok güldüm ya 😂😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aslında B12 takviyesini bırakıp kocamı ve kocamın tarafını unutasım var ama genel anlamda herşeyi unuturum diye korkuyorum 😂
Ayy keşke mümkün olsa ya keşke 😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar