Hamileyim ama evli değilim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Küçük bebek tarafından oluşturulan Hamileyim ama evli değilim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,777 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamileyim ama evli değilim
Konbuyu başlatan Küçük bebek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3Oğul1Anne
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Kimsenin kimseyi yargılamak haddine değil yok zina yok o yok bu kim daha müslüman onu Rabbim bilir herkes kendi işine hayatına baksın bi bebek her zaman masum melek Rabbimin mucizesi hediyesidir anne babasının yanlışı günahı o temizliğe leke düşüremez yargılamak çok basit olabilir herkes kendi hayatını yaşıyo arkadaşımızın nasıl bi ortamda neler yaşadığını da kendisi bilir lütfen hepimiz kadınız anneyiz kimse günahsız degil cümlelerimize dikkat edelim
Canım bna atıfta bulunuyorsun yazdiqmi iyi oku ben masum bebek açısından en ufak bisey demedm. Öyle qunaha ortak olmadm. Böyle denilerek herseyden sıyrılilmaz neyse bisey demiyorum Allah isteyene ön qörduqunu wersin ne diyim kuşum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Biliyor7m canim bende post açan kişi bile burda yazılan dinle alakalı konulara hakaret edemezken sen kimsij ki açıyorsun demek istedim 🥰
Teşekkür ederim kuşum ben postu açana da kötü bisey demedm ki başka arkadaş yazdqna din acisindaki yorumumu yaptım ama duwari olana boyum kısa

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Canım bna atıfta bulunuyorsun yazdiqmi iyi oku ben masum bebek açısından en ufak bisey demedm. Öyle qunaha ortak olmadm. Böyle denilerek herseyden sıyrılilmaz neyse bisey demiyorum Allah isteyene ön qörduqunu wersin ne diyim kuşum

Teşekkür ederim kuşum ben postu açana da kötü bisey demedm ki başka arkadaş yazdqna din acisindaki yorumumu yaptım ama duwari olana boyum kısa
Yok hayır ben sana ona buna atıfta bulunmadım genel okudum geçtim sonuçta birbirimizi tanımıyoruz sadece kadınız hepimiz aynı şartlarda aynı ortamda aynı ailede büyümüyoruz hepimizin yaşantısı farklı kınamak yerine anlamayı tercih edelim diyorum

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Yok hayır ben sana ona buna atıfta bulunmadım genel okudum geçtim sonuçta birbirimizi tanımıyoruz sadece kadınız hepimiz aynı şartlarda aynı ortamda aynı ailede büyümüyoruz hepimizin yaşantısı farklı kınamak yerine anlamayı tercih edelim diyorum
Bende kinamadm kuşum. Dini bilqimi dile qetrdim coqu kişi bunu yok sayıyor. Anladım durumunu bayanın ben zihniyetlere din acısını açtım bu Müslüman olrak qorewim. Biliyor yada bilmiyorlardır hatırlatma.

Ben hamileyim ama evli değilim ne yapacağım bilmiyorum evlensem bile bebeği gizleyemem 😢😢
Canım elalem ne derse desin umrumda olmaz elaleme kalırsan ooo konuşur dururlar tıka kulağıni yanlış anlama da nasıl aklından aldırmayı geçiriyorsun ki valla ben hamileyken bı ağrı girince yada hareketini bile hissetmeyince bişey mi oldu diye ağlayarak hastaneye gidiyordum ya .evlenelim diyorsa evlen erken doğum oldu dersiniz uydurursunuz biseyler valla şu hayatta kendi hayatina bebeğine bak elalemin ne dediğine değil vebali de günahı da çok büyük bence kesinlikle aldırma gerekirse aileni sil ama o günahsız meleğe asla bunu yapma benim bebeğim doğdu yemin ederim onun için bırak elalemi herkesi karşıma alırım kimse umrumda olmaz yeterli kuzum yanımda olsun onun kokusu olsun yeter

Serbet

Kayıtlı Üye
rank
Bir arkadaş linc yemiş cok üzüldüm, şimdi bende başka bir perspektiften inandığım şeyi yazacagim, kimse bana dinsiz yaftasi yapistirmasin, ahlak dersi de vermesin, lutfen.
Bir bebek dünyaya getirmek, bir 'insan' yetistirmek büyük bir sorumluluktur! Bu sorumluluğun altından her kim kalkamayacagini düşünüyorsa DOGURMASIN! Bence en büyük günahı fare gibi doğuran, sevgi gostermeyi bilmeyen anne babalar işliyor!
Yanlış ilişkiler, bozuk aileler, cahil bireyler tarafindan yetistirilen cocuklarin yarattığı toplumlardan fayda gelmiyor. Heves,cocukluk,merak,ask, inanc,din sebebi her ne olursa, dusunmeden dogurulan o cocuklar da mutsuz,sevgisiz bir hayat sürmeye mecbur bırakılıyor. Imkanim olsa böyle ailelere doğan bebeklerin hepsini onlardan alsam, sevsem, baksam, hep sevsem..
Yani arkadasim, Iki Yanlış Bir Dogru Etmez.
Aklını toplamalisin, belli ki çocuksun cahilsin, iyi düşün baba adayını da kendini de olc tart, bir cahillik daha etmeden yoluna karar ver.. Burda sana ne yazsak boş!

Ha bir de hamileler yaziyoruz surekli, kılına zarar gelecek diye aklımız gidiyor, şöyle koruyoruz böyle seviyoruz ay nasil aldirmayi düşünürsün vs.. Bende hamileyim. Ama arkadaşlar, biz ANNE olmak istiyoruz. Istemekle mecbur kalmak arasinda böyle bir hususta cook derin bir ucurum var.
Biz esimizi öyle yada boyle sectik, sevdik, evlendik. Aradaki farki anlayin, nolur.. Meseleye daha geniş yaklasalim.

Son düzenleme:

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Ben hamileyim ama evli değilim ne yapacağım bilmiyorum evlensem bile bebeği gizleyemem 😢😢
Benim burdan anladığım sey bi hata yapmıs hamile olmus bebegın babası evlenmek istiyor ama arkadasın aklında baska biri ıle evlenmek var o kisi de bebegın kendinden olmadıgını anlayaca ıcın aldırmak istiyor o kadar cok sey yazılmıs bazıları da bebegı aldırıp hayatını yasa hayat senin hayatın gibi akıllar vermıs bi insan birini seviyor ve onunla ılıskı yasayıp bebek sahibi oluyor ve babası evlenelim diyor ama istemiyor burda isler karısık kimseyi kınamak haddıme degil ama bi ıs yaparken basını sonunu Dusunmek lazım Allah kimseyi yanıtmasın aldırırsa gunahi da boynuna Allah affetsin

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar