hamileyim covid testim pozitif çıktı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilan yıldız tarafından oluşturulan hamileyim covid testim pozitif çıktı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,719 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı hamileyim covid testim pozitif çıktı
Konbuyu başlatan Dilan yıldız
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kıdemli Anne

Dilan yıldız

Kayıtlı Üye
rank
Rezene nane limon ihlamur portakal mandalina bol naneli kemik suyu corba tavsiye ederim canim insallah gelmis gecmis olur kotu olmadan hemen beslenmene dikkat et . İlac vs kullanma . Arkadasim cok agirlasinca covit bolumunde yatrdilar korkutmak istemem seni ama o dikkat etmemisti 1 hafta hastanede kaldi ama cok saglikli bir sekilde de dogum yapti 6 aylik oldu bile bebegi . İcini ferah tut beslenmene dikkat et . İhlamur vs gunde 1 bardagi gecmesin rezene 2-3 bardak icebilirsin . Beyaz kirmizi et tuket . Mikrobun kirilmasi icin yesilliklerden salata yapip limon ve sirke dok ye canim .
Sagol canim bütün vitaminli yiyecekleri tüketiyorum zaten zor bir durum gerçekten dikkat etmek lazim ilac kullanmıyorum canim

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Sagol canim bütün vitaminli yiyecekleri tüketiyorum zaten zor bir durum gerçekten dikkat etmek lazim ilac kullanmıyorum canim
Uyku halindeyken mikroplar vucudumuzu daha cabuk ele gecirir uykudayken vucut savunma mekanizmasi guclu calismaz cnku butun organlar dinlenmeye cekilir . Gun icinde cok uyumani tavsiye etmem havalandir evini surwkli balkonun varsa arada sirada temiz hava almaya cik . Bol su ic mikrop cigerine inmesin . Agzinda tukuruk biriktir bir yudumda su al agzini calkala yut midene indirsin ki mide asitiyle beraber yok olsun . Havalar soguk ama.kendini usutmicek sekilde 2-3 kere gunde duş . Aile dostumuz doktor , o onermisti bu son soyledigim iki şeyi . Bizde bir donem temasliydik cok sukur pozitif olmadik .

Tüm sayfalar yüklendi.