Hamileyim eşim istemiyor ne yapmam lazım ?

• Konbuyu başlatan İlder
  • Toplam 23 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İlder tarafından oluşturulan Hamileyim eşim istemiyor ne yapmam lazım ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,472 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamileyim eşim istemiyor ne yapmam lazım ?
Konbuyu başlatan İlder
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İlder

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Üçüncü çocuğuma hamileyim ama eşim istemiyor ne yapmam lazım ben istiyordum bunuda dile çok getirdim eşim istemediği için korunuyordu daha sonra korunmayı bıraktı bende sandım oda istiyor ne yapmam lazım benimle konuşmuyor çok büyük tepki verdi bir yol gösterin bana
Üstüne gitme biraz mecbur kabullenicek sonucta o bebeğin suçu ne bende dördüncü bebeğime hamileyim 90 günüm kaldı ama esim dört dönüyor etrafımda nie bu zaman geçmiyor diye benimle kavga ediyor resmen☺ ins eşinin aklı başına gelir

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Üçüncü çocuğuma hamileyim ama eşim istemiyor ne yapmam lazım ben istiyordum bunuda dile çok getirdim eşim istemediği için korunuyordu daha sonra korunmayı bıraktı bende sandım oda istiyor ne yapmam lazım benimle konuşmuyor çok büyük tepki verdi bir yol gösterin baE

Üçüncü çocuğuma hamileyim ama eşim istemiyor ne yapmam lazım ben istiyordum bunuda dile çok getirdim eşim istemediği için korunuyordu daha sonra korunmayı bıraktı bende sandım oda istiyor ne yapmam lazım benimle konuşmuyor çok büyük tepki verdi bir yol gösterin bana
Erkek istemeden çocuk olmaz madem istemiyordu korunmaya devam etseydi sinir oldum ya ne demek istememek 🤨🤨 Sakın aldırma o günaha girme sabret bolca dua et yalvar Allah'a inşallah herşey yoluna girer eşinin aklı başına gelir inşallah 🙏 Allah'ım sana yardım eylesin canım

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Eşinle bir konuş olabilecek şeyleri söyle anlat sen eş olarak uyar aldirirsak diğer çocukların başına bişey gelebilir de sonuç ta onuda veren Allah umarım fikri değişir diyorumya eşini en iyi bilen tanıyan sensinn vicdansız merhametsiz biri değilse onuda ister sever ama yani böyle birşey istemesin çok günah 3kardes büyür giderler inşallah fikri değişir hoş bu evlat yani bir babadan çocuğu kabullenmesini istemesini bekliyoruz resmen Allah yardım etsin

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl iş yaw bu korunmayı bıraktı seni hamile bıraktı sonra istemiyor neyin kafası bu. Bunun olacaqini kestiremiyeck kadar mı kafasız bu adam 🙄 hiç bisy anlamdm kuşum KB walla

Murat. Cennet. Dowut.

Kayıtlı Üye
rank
Tatlım benım 1 oglum 1 kızım vartı esım yeter artık cocuk lazım deıl dedı. Bende ılk tm dedık korunmaya basladık oglum buydu okuldan dondugunde baba anne erkek kardes lazım bana demeye devam etdı her seferınde hayır dıyordu. Bende ogluma kardeş getırıcem dıe soz verdım. Kocama söyledim cocuk yapalım dıe hayır dedı. Bı gun hamıla olduğumu ogrendım kocama soyledım aldır dedı bende aldyrmam dedım 8 haftaya kadar karnımda tasıdım kanamam oldu baktım cocuk olmus karnımda kurtaj oldum. Cok kavga etdım konusmadım sen suclısın dıe. Bı sure korunduk bı gun ıcıme bosalma oldu oo an kalktım banyo gıtdım. Tekrar hamıla kalıp cocugımı kayp etmegı goze alamazdım baktım hamılayım kocam aldyr ıstemıyorum dedı bende aldırmıcam dedım annesı dedı aldyr oglum ıstemıyorsa dedı aldırmıcam dedım 8 haftada aynı haftada kanamam oldu oo zaman erkek gıbı dedı oglum cok sevindi oo an sonra babasyna arady dedı baba erkek kardesım gelyor dıe. Cocugım kıpırdamaya baslady heycandan elı ayagı dolasyor. Resmen kopek oldu ne yemek ıstıyorsun dıe su an cok sevyor oglunı gece uyanda benden once uyanır kendı kucagında dolasdırar. Anlaycagın aldırma cok sevıcek cocugını hıc merak etme. Ozur dılerım cok uzun oldu😳😳😳

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Tatlım benım 1 oglum 1 kızım vartı esım yeter artık cocuk lazım deıl dedı. Bende ılk tm dedık korunmaya basladık oglum buydu okuldan dondugunde baba anne erkek kardes lazım bana demeye devam etdı her seferınde hayır dıyordu. Bende ogluma kardeş getırıcem dıe soz verdım. Kocama söyledim cocuk yapalım dıe hayır dedı. Bı gun hamıla olduğumu ogrendım kocama soyledım aldır dedı bende aldyrmam dedım 8 haftaya kadar karnımda tasıdım kanamam oldu baktım cocuk olmus karnımda kurtaj oldum. Cok kavga etdım konusmadım sen suclısın dıe. Bı sure korunduk bı gun ıcıme bosalma oldu oo an kalktım banyo gıtdım. Tekrar hamıla kalıp cocugımı kayp etmegı goze alamazdım baktım hamılayım kocam aldyr ıstemıyorum dedı bende aldırmıcam dedım annesı dedı aldyr oglum ıstemıyorsa dedı aldırmıcam dedım 8 haftada aynı haftada kanamam oldu oo zaman erkek gıbı dedı oglum cok sevindi oo an sonra babasyna arady dedı baba erkek kardesım gelyor dıe. Cocugım kıpırdamaya baslady heycandan elı ayagı dolasyor. Resmen kopek oldu ne yemek ıstıyorsun dıe su an cok sevyor oglunı gece uyanda benden once uyanır kendı kucagında dolasdırar. Anlaycagın aldırma cok sevıcek cocugını hıc merak etme. Ozur dılerım cok uzun oldu😳

Tatlım benım 1 oglum 1 kızım vartı esım yeter artık cocuk lazım deıl dedı. Bende ılk tm dedık korunmaya basladık oglum buydu okuldan dondugunde baba anne erkek kardes lazım bana demeye devam etdı her seferınde hayır dıyordu. Bende ogluma kardeş getırıcem dıe soz verdım. Kocama söyledim cocuk yapalım dıe hayır dedı. Bı gun hamıla olduğumu ogrendım kocama soyledım aldır dedı bende aldyrmam dedım 8 haftaya kadar karnımda tasıdım kanamam oldu baktım cocuk olmus karnımda kurtaj oldum. Cok kavga etdım konusmadım sen suclısın dıe. Bı sure korunduk bı gun ıcıme bosalma oldu oo an kalktım banyo gıtdım. Tekrar hamıla kalıp cocugımı kayp etmegı goze alamazdım baktım hamılayım kocam aldyr ıstemıyorum dedı bende aldırmıcam dedım annesı dedı aldyr oglum ıstemıyorsa dedı aldırmıcam dedım 8 haftada aynı haftada kanamam oldu oo zaman erkek gıbı dedı oglum cok sevindi oo an sonra babasyna arady dedı baba erkek kardesım gelyor dıe. Cocugım kıpırdamaya baslady heycandan elı ayagı dolasyor. Resmen kopek oldu ne yemek ıstıyorsun dıe su an cok sevyor oglunı gece uyanda benden once uyanır kendı kucagında dolasdırar. Anlaycagın aldırma cok sevıcek cocugını hıc merak etme. Ozur dılerım cok uzun oldu😳😳😳
Canımsın keşke 3.bebek yide aldırma saydın Allah evlatlarına uzun ömürler versin inşallah ❤️

Murat. Cennet. Dowut.

Kayıtlı Üye
rank
Canımsın keşke 3.bebek yide aldırma saydın Allah evlatlarına uzun ömürler versin inşallah ❤️
3 bebegım karnımda kalbı durmus ölmüş aldyrmak zorunda kaldım aldırmak ıstemedım her doktora kosdum tutunamadı bebegım sonra tekrar hamıla kaldım dogurdum ıkıbucuk aylık su an pasam 😍😍😍😍

Tüm sayfalar yüklendi.