Hamileyim eşim istemiyor ne yapmam lazım ?

• Konbuyu başlatan İlder
  • Toplam 23 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İlder tarafından oluşturulan Hamileyim eşim istemiyor ne yapmam lazım ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,471 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamileyim eşim istemiyor ne yapmam lazım ?
Konbuyu başlatan İlder
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İlder

Murat. Cennet. Dowut.

Kayıtlı Üye
rank
Üçüncü çocuğuma hamileyim ama eşim istemiyor ne yapmam lazım ben istiyordum bunuda dile çok getirdim eşim istemediği için korunuyordu daha sonra korunmayı bıraktı bende sandım oda istiyor ne yapmam lazım benimle konuşmuyor çok büyük tepki verdi bir yol gösterin bana
Esın ıstemesın yeterkı sen ıste Allah ole bı mucıze yaratyorkı ınanazsın esım ıstemedı ben cok ıstedım oglumın ıkı kulagında da Allahımın ısmı yazılı bıde cok kendısıne cekıcı goren hayran hıc benıde yormıyor mucıze bebegım. Insallah kocan aklı basına gelır mucıze bebegını sag salım kucagına alırsın

Özlem87

Kayıtlı Üye
rank
İhtiyaçlarını karşılayamamaktan mi korkuyor acaba ? Şuan herşey o kadar pahalı ki maddiyat olabilir mi tepkisinin altında

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Üçüncü çocuğuma hamileyim ama eşim istemiyor ne yapmam lazım ben istiyordum bunuda dile çok getirdim eşim istemediği için korunuyordu daha sonra korunmayı bıraktı bende sandım oda istiyor ne yapmam lazım benimle konuşmuyor çok büyük tepki verdi bir yol gösterin bana
Afedersin ama manyağa bak hem korunmayı bırakıp senle birlikte oluyor hemde hamile kalınca sana mı tepki gösteriyor. madem istemiyorsun neden korunmayı bıraktın diye sorsana ona. ben tek başıma yapmadım bu çocuğu neden tek başıma yapmışım gibi konuşuyorsun desene ayrıca Allah ın verdiğinden kibir duyulmaz rabbine şükredeceğine kalkmış kibirlenip böbürleniyor. Valla Allah islah etsin onu cnm seninde yardımcın olsun

İlder

Kayıtlı Üye
rank
Afedersin ama manyağa bak hem korunmayı bırakıp senle birlikte oluyor hemde hamile kalınca sana mı tepki gösteriyor. madem istemiyorsun neden korunmayı bıraktın diye sorsana ona. ben tek başıma yapmadım bu çocuğu neden tek başıma yapmışım gibi konuşuyorsun desene ayrıca Allah ın verdiğinden kibir duyulmaz rabbine şükredeceğine kalkmış kibirlenip böbürleniyor. Valla Allah islah etsin onu cnm seninde yardımcın olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Arkadaşlar iyi dilekleriniz hepinize teşekkür ederim ben bebeğimi aldırmak gibi bir niyetim yok zaten eşimde aldır demiyor Ama aklınca bana ceza veriyor artık karı koca degiliz kocan değilim ben senin dedi herşeyi kırdı döktü telefonundan felanda beni silmiş ben onu allaha havale ettim artık

Kac haftaliksin kuzum zor bi durum ya😖 ikna etmeye calis sonucta sadece kendin yapmadın cocugu korunmaya devam etseydi ozaman
5Haftalik eşim konuşulacak bir insan değil o Kendi bildiğini okur her zaman

Sahip çıksaydı o zaman tövbe tövbe olma ihtimalini biliyordu niye şimdi sanki kadın tek yapmış gibi davranıyor yazık günah ya şu sitede her ay acaba hamilemiyim diye bekleyen kaç tane kadın var aynı şekilde baba adayı sen üzme kendini kendi canı kendi kanı olacak ailede mi büyük yok mu eşinin annesi ablası bi durumu anlatın bebek konularında çok aktif olur kaynana görümce kayın kendi kanlarından olacak diye erkek milleti ne istediğini bilmiyo
Kaynanam var ama eşim sinirlenince oda ses cikrtamaz oda bana diyor sen altdan al

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.