Hamileyim ve 1 bucuk yasinda uykusuz bi kizim var😭😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Esmanurun annesi♥️ tarafından oluşturulan Hamileyim ve 1 bucuk yasinda uykusuz bi kizim var😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 855 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Hamileyim ve 1 bucuk yasinda uykusuz bi kizim var😭😭
Konbuyu başlatan Esmanurun annesi♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esmanurun annesi♥️
Sizinde bölemi saatinde uyutyorum saatinde kaldiryorum ama yine gece ayakta durmaya direniyor saatlerce salliyorum cok zorluk cekiyorum uyyamadgm icin cok sinirli oluyorum esimle birbrmize giryoruz sizinde bolemiii?
Çok zordur kuzum acaba ağrısı mı var ya da gün içinde oynat baya gece uyusun

Esmanurun annesi♥️

Kayıtlı Üye
rank
Aşiri hiparaktif cnm hic durmuyoki bes dakka surekli oynuyoruz ben yorulyom o yorulmuyor🙈heraksam agri olmaZ cnm yaramazliktan iste napalm evlat zar zor dayaniyoruz🙈
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aşiri hiparaktif cnm hic durmuyoki bes dakka surekli oynuyoruz ben yorulyom o yorulmuyor🙈heraksam agri olmaZ cnm yaramazliktan iste napalm evlat zar zor dayaniyoruz🙈

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank

Sankiı benim küçük oğlanı tarif etdin oda çok hareketli hiç yorulmaz

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Sizinde bölemi saatinde uyutyorum saatinde kaldiryorum ama yine gece ayakta durmaya direniyor saatlerce salliyorum cok zorluk cekiyorum uyyamadgm icin cok sinirli oluyorum esimle birbrmize giryoruz sizinde bolemiii?
Oyy kuzum Allah yardımcın olsun analık zor valla sende haklısın ama sinirini eşinden çıkarmamaya çalış ikinizde üzülmeyin sonra🥺

Oy anası tek gözü kapalı oyna sende😇

Esmanurun annesi♥️

Kayıtlı Üye
rank
Oy anası tek gözü kapalı oyna sende😇
Aynen cnm😆

Oyy kuzum Allah yardımcın olsun analık zor valla sende haklısın ama sinirini eşinden çıkarmamaya çalış ikinizde üzülmeyin sonra🥺
Evet kuzum ama ne yapım elde olmuyo bazen

Sankiı benim küçük oğlanı tarif etdin oda çok hareketli hiç yorulmaz
🤣🤣

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Aynen cnm😆

🤣🤣
Haklısın kuzum Ben de tüm gün çocukla uğraşıyorum benimki biraz hiperaktif olduğu için ister istemez yoruluyorum ve sinirli oluyorum bir ara eşimle tartıştım hatta aslında suç bende yani ben sinirli olduğum zaman benim gözüm dönüyor bir gün işte böyle konuştuk bana ne dedi biliyor musun sen sinirlendiğin zaman bana nasıl davrandığının farkında değilsin sanki ben bir böceğim beni sürekli ezip ezip duruyorsun sinirini benden çıkartıyorsun dedi O kadar zoruma gitti ki vicdan azabı duydum sonra da özür diledim vallahi ama yani özür demek de ne kadar doğru bilmiyorum çünkü özürle geçecek bir şey değil insan kırıldımı Bir kez öyle kalıyor🥺🥺

Esmanurun annesi♥️

Kayıtlı Üye
rank
Haklısın kuzum Ben de tüm gün çocukla uğraşıyorum benimki biraz hiperaktif olduğu için ister istemez yoruluyorum ve sinirli oluyorum bir ara eşimle tartıştım hatta aslında suç bende yani ben sinirli olduğum zaman benim gözüm dönüyor bir gün işte böyle konuştuk bana ne dedi biliyor musun sen sinirlendiğin zaman bana nasıl davrandığının farkında değilsin sanki ben bir böceğim beni sürekli ezip ezip duruyorsun sinirini benden çıkartıyorsun dedi O kadar zoruma gitti ki vicdan azabı duydum sonra da özür diledim vallahi ama yani özür demek de ne kadar doğru bilmiyorum çünkü özürle geçecek bir şey değil insan kırıldımı Bir kez öyle kalıyor🥺🥺
Evet cnm doğru valla🙈

Tüm sayfalar yüklendi.