Hamileyken covit atlatan varmi ? Belirtisi nedir?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep Aliyeva tarafından oluşturulan Hamileyken covit atlatan varmi ? Belirtisi nedir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,373 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamileyken covit atlatan varmi ? Belirtisi nedir?
Konbuyu başlatan Zeynep Aliyeva
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Firuze
L

Liz

Guest
Kizlar hamile olupta covit atlatan varmi aranizda ben ilk gebeliğim 13yil sonunda oldu suan 22 haftlik hamileyim 2gundur hafif bogaz agrim var belirli belirsiz 2gun once dolaptan karpuz yemistim gece gece ondanmi bilemedim omuzlarim ağriyor bida bazen hafif baş agrim var cok korkuyorum allah korusun hepimizi bide bronşitim oldugu icin cok korkuyorum 😔😔😔 belirtileri nedir acaba ama tat aliyorum koku aliyorum
Ben atlattım çok şükür boğaz ağrısıyla başladı yaklaşık 1 hafta sonra üst solunum yolu enfeksiyonu gibi devam etti. Tat ve koku pozitif çıktıktan 4 gün sonra gitti. Fakat tanıdığım ve pozitif olan herkeste gitmedi

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Inşallah bende oyle düşünyorum havalar isindi diye camlari actik artik ama boyle bir zamanda insan ister istemez korkuyorya allah yardimcimiz olsun bu virus piskoloji olarakta bitirdi bizi inşallah tez zamanda tamamen kurtuluruzda 🤲🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ilac kulanmismi acaba ben normaldede hic ilac kulanamiyorum hatta agri kesici bile kulanmam grip oldugumda bile bol limon bali karistirp cay icerim oyle atlatirim
Yok canım ilaç vermedi doktor ona bebekten dolayı bolca meyve ile düzeldi zaten 14 gün sonra negatif çıktı ama grip gibi yine devam ediyordu burun akıntısı falan

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Canm ortalık hastalığıda olabilir yazmayla sar boğazını hiçbirşeyin kalmaz🌸
Doğru diyosunuz valla neden aklima gelmediki teseķur ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben atlattım çok şükür boğaz ağrısıyla başladı yaklaşık 1 hafta sonra üst solunum yolu enfeksiyonu gibi devam etti. Tat ve koku pozitif çıktıktan 4 gün sonra gitti. Fakat tanıdığım ve pozitif olan herkeste gitmedi
Gecmis olsun aslimda brn sadici markete gidyom ara sira geliyom maske cikartmiyom ama yinede korktum

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar hamile olupta covit atlatan varmi aranizda ben ilk gebeliğim 13yil sonunda oldu suan 22 haftlik hamileyim 2gundur hafif bogaz agrim var belirli belirsiz 2gun once dolaptan karpuz yemistim gece gece ondanmi bilemedim omuzlarim ağriyor bida bazen hafif baş agrim var cok korkuyorum allah korusun hepimizi bide bronşitim oldugu icin cok korkuyorum 😔😔😔 belirtileri nedir acaba ama tat aliyorum koku aliyorum
Ben kovid atlattım ama kişiden kişiye değişiyo mesela annem ayakta atlattı ben yatakta o su bile içiyordu ben içemiyodum dikkat et kendine

L

Liz

Guest
Benim ikinci gebeliğim okuldan geldi malesef yoksa bende çok dikkat ediyorum hastane dışında hiç bir yere gitmedim. Ama 32. Haftamda pozitiftim. Bu süreç te hamilelerin kullanması gereken bir iğne var kan sulandırıcı şeklinde 10 gün onu kullandım. Covid çok şükür bebeğimin gelişimini etkilemedi ama erken doğumu tetikledi. Şuan 36 + 2 yiz iki haftadır bebeğim baya aşağıda.

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Benim ikinci gebeliğim okuldan geldi malesef yoksa bende çok dikkat ediyorum hastane dışında hiç bir yere gitmedim. Ama 32. Haftamda pozitiftim. Bu süreç te hamilelerin kullanması gereken bir iğne var kan sulandırıcı şeklinde 10 gün onu kullandım. Covid çok şükür bebeğimin gelişimini etkilemedi ama erken doğumu tetikledi. Şuan 36 + 2 yiz iki haftadır bebeğim baya aşağıda.
Gecmis olsun rabbim hepimizi korusun insallah tez zamanda kurtuluruz ya bu virusten piskolojik olarakta insanlari bitirdu valla😔

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Cok geçmiş olsun benim ilk ayda esim oldu atlatiktan sonrada 2ay uzak durduk esim covid atlatti ama okadar sinirli biri olduki her şeye kizyor stresli biri oldu 🙄 suanda görümcem karantinada iykide bayagidir görüşmedim kimseyle zaten evden cikmaya korkuyorum allah yardimciniz olsun
Çok teşekkür ederim

Tüm sayfalar yüklendi.