Hamileyken covit atlatan varmi ? Belirtisi nedir?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep Aliyeva tarafından oluşturulan Hamileyken covit atlatan varmi ? Belirtisi nedir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,360 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamileyken covit atlatan varmi ? Belirtisi nedir?
Konbuyu başlatan Zeynep Aliyeva
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Firuze
F

Firuze

Guest
Kizlar hamile olupta covit atlatan varmi aranizda ben ilk gebeliğim 13yil sonunda oldu suan 22 haftlik hamileyim 2gundur hafif bogaz agrim var belirli belirsiz 2gun once dolaptan karpuz yemistim gece gece ondanmi bilemedim omuzlarim ağriyor bida bazen hafif baş agrim var cok korkuyorum allah korusun hepimizi bide bronşitim oldugu icin cok korkuyorum 😔😔😔 belirtileri nedir acaba ama tat aliyorum koku aliyorum
Ben 3 aylik hamileyken covid oldum. Yurt disinda yasiyorum, burada ilac vs verilmiyor. Bogazda kasintiyla basladi, bas agrisi, kas agrisi en son tat koku gitti bende. Herkeste farklilik gösteriyor gerci ama tat koku dışında grip gibiydi. Cok şükür ilacsiz evde atlattik ailece. Bebegede zarari yok dediler, suan 37 haftalik oldu bebegim, saglikli gorunuyor. Korkutma kendini, insallah sag salim gelir minigin :))

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar