Hamileyken oruç

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zubeydr tarafından oluşturulan Hamileyken oruç başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,899 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamileyken oruç
Konbuyu başlatan Zubeydr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3 çocuk annesi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ponçik surat

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 21+1 hamileyim aranizda oruc tutacak varmi ramazanda tutmak istiyorum ama bebegim beslenebilirmi diyede endiseliyim
Oruc kişinin kendi bedeniyle yaptığı bir ibadet olduğu için hamileyken başka bir candan da sorumlu olduğumuz için oruç tutmak hamilikte uygun değildir ibadetini kendin için yapıyorsun sonuçta bebeğin senden vitamin alarak buyuyo ve hergun düzenli vitamin mineral almak bebeğin sağlığı için çok önemli

merveofs

Kayıtlı Üye
rank
İki gündür tutuyorum şimdi ama üst üste olması galiba yordu beni ve aşırı sıvı isteği oluşuyor. Ramazan'da da belki bir tutar bir tutmam bilmiyorum şu an için doktorla da görüşmem gerek

Mirayin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Oruc kişinin kendi bedeniyle yaptığı bir ibadet olduğu için hamileyken başka bir candan da sorumlu olduğumuz için oruç tutmak hamilikte uygun değildir ibadetini kendin için yapıyorsun sonuçta bebeğin senden vitamin alarak buyuyo ve hergun düzenli vitamin mineral almak bebeğin sağlığı için çok önemli
Uygun değil dir demek te değil tutabilirsen tutarsın tutamasan da ilerdeki zaman tutarsın yani ben gebeyken hepsini tuttum çoğu doktora da sordum dediler ki tutabilrsen tut biz tut veya tutma diyemeyiz

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...