Hangi bebek bezi. ?

• Konbuyu başlatan fatmabetül
  • Toplam 13 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde fatmabetül tarafından oluşturulan Hangi bebek bezi. ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,523 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hangi bebek bezi. ?
Konbuyu başlatan fatmabetül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan fatmakndgln
F

fatmabetül

Guest
Sleppy bebek bezini çok tavsiye ediyorlar. Şimdilik hastane çantama onu aldım.Kullanan var mı?ya da kesinlikle bunu almalısın dediğiniz bez var mı?
sleppy 1 numara çok küçük geldi gözüme.

Sleppy bebek bezini çok tavsiye ediyorlar. Şimdilik hastane çantama onu aldım.Kullanan var mı?ya da kesinlikle bunu almalısın dediğiniz bez var mı?
Canım bence bezler bebeklerinizin cild uyumuna bakıyor. Misal benim bebeyime kullandigim bez senin bebeyinin cildine uymaya bilir. Ben can bebe molfix gizmo paddlers gigglers hepsindrn kullandım. Ama bebeyimin cildini yakmayan bez predo bezi.bence sen hangisini için siniyorsa onu kullan

C

Canan Aydınlık

Guest
Sleepy bio natural kullanıyorum temiz içeriğini güvenle tavsiye edebilirim bebeğim 25 günlük sızdırma tasma ve en önemlisi bebeğimin cildiyle çok uyumlu oldu pişik vs asla yapmadı güvenle kullanabilirsiniz tavsiye ederim

Meleklerim

Kayıtlı Üye
rank
Sleepy de çok güzel Molfix te iki bezide kullandım memnun kaldım.1 numara küçük degil tam olur belki küçük bile gelebilir gözümüze küçük geliyo ama tam oluyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar