Sorum var Hangi bebek bezi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tatlı telaşım kızım tarafından oluşturulan Hangi bebek bezi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,120 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hangi bebek bezi?
Konbuyu başlatan tatlı telaşım kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Sizdirma yapmıyor demi kuzum benim.arkadaslarimda ondan kullaniyor gayet memninlar aslinda bende ona geçmeyi düşünüyorum ama karsrsiz kaldim
Bez kuculunce sizdirma yapiyor. Sizdirma yapinca bir buyuk boy beze geciyorum. Ama islaklik vs hissetmiyor. Gece hic bez degistirmiyorum, 6 aylik oldu. Pisik oldu ama.bezden kaynakli degil etlerin katlandigi bolgeleri oldu, o da benim hatamdi.
Ben gayet memnunum, fiyat olarak da internetten aliyorum pahali olmuyor

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bez kuculunce sizdirma yapiyor. Sizdirma yapinca bir buyuk boy beze geciyorum. Ama islaklik vs hissetmiyor. Gece hic bez degistirmiyorum, 6 aylik oldu. Pisik oldu ama.bezden kaynakli degil etlerin katlandigi bolgeleri oldu, o da benim hatamdi.
Ben gayet memnunum, fiyat olarak da internetten aliyorum pahali olmuyor
Deneyim küçük paket aliyimda bende biz molfix kullaniyoruz gayet memnum aslinda ama bu turco bayb çok tavsiye eden var merak ettik açıkçası

Damla ipek

Kayıtlı Üye
rank
İyi geceler kızlar nasılsınız kızlar hangi bebek bezi iyi jenny willy alıyorum bimin bezi iki numara aldım ama hiç beğenmedim bebeğim islakligi hissediyor sızdırma yapıyor hangisini alayım ayüzbirde soffio var iyi mi acaba 🙄🤔
Canım oğlum 3 aylık migros dan alıyorum minies var hem fiyatı 88,50 hemde hiç ıslak bırakmıyor belki 5 6 çiş faln yapiyo rahatsızlık yok oğlumda 👍👍👍 hemde bim deki Jenny willy le aynı fiyat hemde migrostan ayağına kadar geliyo daha ne olsun

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
İyi geceler kızlar nasılsınız kızlar hangi bebek bezi iyi jenny willy alıyorum bimin bezi iki numara aldım ama hiç beğenmedim bebeğim islakligi hissediyor sızdırma yapıyor hangisini alayım ayüzbirde soffio var iyi mi acaba 🙄🤔
İlk bebekken Prima aldım kuzum memnumdum ama çok aşırı pahalı oldu alamadım şimdi Molfix kullanıyorum hiç bir sıkıntı yaşamıyorum

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Ben aksilikler çıkmadığı sürece hep baby turco kullanıyorum memnunum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen dene bencede♥️♥️
Kızlar hepinize çok teşekkür ederim baby turco aklıma yattı gibi 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar