Hangi bebek bezini kullaniyorsunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kübra çelik tarafından oluşturulan Hangi bebek bezini kullaniyorsunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,685 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hangi bebek bezini kullaniyorsunuz
Konbuyu başlatan Kübra çelik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serbet

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Prima kullanıyordum ilk ay cnm şimdi çok pahalı olunca slepyy natural kullanıyorum
İlk ay sleepy aldım yenidoğan çok ufak felmişti gözüme ama büyük bile oldu ama taşma sorunu çok yaşadım a101 i kullandım iyiydi taşma yapmadı şuan molfix hediye geldi memnun kaldım pişik sorunum olmadı çok şükür ben düzenli siliyorum suyla ve sabunla belkide ondan belkide hassas değil cildi bundan sonra da hangisi ucuzsa onu alırım sanırım 😁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Prima kullanıyordum ilk ay cnm şimdi çok pahalı olunca slepyy natural kullanıyorum
İlk ay sleepy aldım yenidoğan çok ufak felmişti gözüme ama büyük bile oldu ama taşma sorunu çok yaşadım a101 i kullandım iyiydi taşma yapmadı şuan molfix hediye geldi memnun kaldım pişik sorunum olmadı çok şükür ben düzenli siliyorum suyla ve sabunla belkide ondan belkide hassas değil cildi bundan sonra da hangisi ucuzsa onu alırım sanırım
İlk ay sleepy aldım yenidoğan çok ufak felmişti gözüme ama büyük bile oldu ama taşma sorunu çok yaşadım a101 i kullandım iyiydi taşma yapmadı şuan molfix hediye geldi memnun kaldım pişik sorunum olmadı çok şükür ben düzenli siliyorum suyla ve sabunla belkide ondan belkide hassas değil cildi bundan sonra da hangisi ucuzsa onu alırım sanırım 😁
Ha bide komilinin bezini kullandım hediye gelmişti hiç memnun kalmadım çişi çok çabuk sızdırdı bi kalkıyordu oğlum sırılsıklam olmuş şimdi molfiks büçen kakasını yapmazsa tutuyorum 5 6 saat geceleri bjyle bi sorunla karşılaşmadım çizgiside var zaten ıslaklık göstergesi

Tüm sayfalar yüklendi.