hangi haftada dogum günü veriliyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Edaâ tarafından oluşturulan hangi haftada dogum günü veriliyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 532 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı hangi haftada dogum günü veriliyor
Konbuyu başlatan Edaâ
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hanmtutenk

Gizem yıldırım

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 31 haftalik hamilyim dktor kontrolume gittim hersey nrml ddi 2 hfta snra tkra gidecgim dogum hakkinda birsey demedi acaba dogum gunu ne zmn veriyorlar norml yada szryan hcbrsy demdi bna haftaya nst grcgim
Canım nst ye göre sana bilgi veriyorlar bana da öyle demişti doktorum bebeğin kalp atışları tekme sayısı na göre doğum zamanı belli oluyor benim yüksek çıkmıştı 2 gün sonra doğuma girmiştim sezeryan olduğum halde risk li olmasın diye 2 gün sonra ameliyat oldum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar 31 haftalik hamilyim dktor kontrolume gittim hersey nrml ddi 2 hfta snra tkra gidecgim dogum hakkinda birsey demedi acaba dogum gunu ne zmn veriyorlar norml yada szryan hcbrsy demdi bna haftaya nst grcgim
Kuzum bende 34 haftaligim doktor hala doğum hakkında bir şey demiyor tek bildiğim baş aşağı oldu ve normal doğum pozisyonunds

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğimin beyni su topluyor dediler😔
Allah şifa versin canım inşallah sorunsuz sağlıkla doğar inşallah yanılıyorlardır bol bol dua et kuzum Rabbim evladını da senide korusun inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nst, bebeğin gelişimi, açılma durumuna göre gün verirler kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim şifa versin inşallah kuzum 🙏🏻
Bu soruyu bende çok merak ediyorum nst ye ne zaman bağlarlar o da galiba belirsiz son haftalarda mi net bellli oluo sezeryan mi normal mi yada ne zaman doğum olabileceği bilginiz War mi ?☺️

Hanmtutenk

Kayıtlı Üye
rank
Ben geçenlerde gittim 31+4 haftalığm kendim sordum tahmini doğum tarihi ne Zaman diye 5 Haziran'da sezeryana alicaz seni dedi. İlki sezeryan diye normal demedi bu arada

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar