Sorum var Hangi mama iyi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sarı kızım🐇💛 tarafından oluşturulan Hangi mama iyi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 741 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hangi mama iyi?
Konbuyu başlatan sarı kızım🐇💛
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Kuzum nasılsın nerelerdesin yakışıklı paşalar nasıl
Çok şükür iyiyiz canım bende sizi özledim aklımdasınız çocuklar ile uğraşıyorum senin prenses geliyormuş aldım güzel haberinizi sağ salim kucağına almak nasip olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sedacim nasilsin nerelerdesin özledim seni kuzum ya 🤗
Çok şükür iyiyiz canım müsait olunca geliyorum aslında denk gelemiyoruz bende seni özledim bebişin iyi mi herşey yolunda değil mi

Sedacim nasilsin nerelerdesin özledim seni kuzum ya 🤗
Çok şükür iyiyiz canım müsait olunca geliyorum aslında denk gelemiyoruz bende seni özledim bebişin iyi mi herşey yolunda değil mi

Son düzenleme:

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Çok şükür iyiyiz canım bende sizi özledim aklımdasınız çocuklar ile uğraşıyorum senin prenses geliyormuş aldım güzel haberinizi sağ salim kucağına almak nasip olsun

Çok şükür kuzum oglusum iyi ateş inip cikiyor dis donemine giriyoruz pasalar nasillar inşallah daha aktif olursun eskilerden kimse girmiyor pek

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Sütüm çok az geliyo kızım doymuyor. Hangi mama alabilirim? Mama yedirmedim şimdiye kadar alırsam yermi?
1ci bizdə friso gold yazılmışdı verdim düşmədi qusurdu ancaq sonra başqa həkimə apardım humana yazdı o yaxşı idi düşdü səndə həkimlə məsləhətləş gör nə deyir onu ver ayına uyğun nömrəsində desin birdən yeməsə içinə 1 ədəd qənd at şirinliyi olsun yesin mən elə edirdim

B

Büşra Uçar

Guest
Merhaba , kolik olarak doğduğu için içinde palm yağı bulunmayan nadir mamalardan biri olan similac kullandım. Aptamil daha çok gaz ve kabız yapmıştı. Bir yaşına kadar similactan sonra sma kullanmaya başladım iki yaşına kadar. Yakın bi zamanda artık mamayi kestim ama en son verdiğim mama bebelactı. Şiddetle size similac mamayi öneririm.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Evet teyzesi prenses geliyor baya zor gösterdi kendini hanımefendi 😂😂. Ay daha sıkı girmeye çalış sedam valla insan özlüyor ya

Tüm sayfalar yüklendi.