Hangi mama markası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ZEYNEP_AYSİMA tarafından oluşturulan Hangi mama markası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 950 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hangi mama markası
Konbuyu başlatan ZEYNEP_AYSİMA
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar doğumdan sonra hemen annenin sütü gelmeye biliyormuş onun için hangi mamayı almamı tavsiye edersiniz? Benim ilk olacak. Birşey bilmiyorum. Yardımcı olabilir misiniz ?
Bende merak ettim ☺️ benimde ilk olacak.. ama normalde bebekten bebeğe değişiyirmus cnm mama tercihi .. iyi denilen mamayı bebeğin içmeyebilir

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşlar doğumdan sonra hemen annenin sütü gelmeye biliyormuş onun için hangi mamayı almamı tavsiye edersiniz? Benim ilk olacak. Birşey bilmiyorum. Yardımcı olabilir misiniz ?
Canım hastaneler de genelde Aptamil öneriyorlar ama ben tavsiye etmem. İlk doğduğunda kullandım 3 ay kadar bebeğim huzursuzdu kilo alımı yavaştı bize yaramadı hipp organik devam sütü aldım sonrasında gazda yapmadı kilo alımı da iyiydi kime tavsiye ettiysem memnun kaldı

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Slmlar doğum yaptığım hastanede Hipp combiotic verdiler çocuk doktoru da aptamil önerdi ikisini de kullandım sma da kullandım kabız yaptı Hipp daha iyi geldi ama

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Canım süt gelmesi için sırta masaj yapılıyor. Sen normal oturup sırtını biraz aşağı doğru eğilip. Bir ksii sırtına çekip iki dirseğiyada iki el ve baş parmak yardımıyla. ile sağ ve sol sırt tarafina masaj yapılıyor ovarak dirseklerle süt geliyor bu şekilde
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım süt gelmesi için sırta masaj yapılıyor. Sen normal oturup sırtını biraz aşağı doğru eğilip. Bir ksii sırtına çekip iki dirseğiyada iki el ve baş parmak yardımıyla. ile sağ ve sol sırt tarafina masaj yapılıyor ovarak dirseklerle süt geliyor bu şekilde
Resim ekleyemiyorum. Eklesem göstericektim ama sen genede Google bak ılık duşunda etkisi oluyor dogumdan sonra

Tüm sayfalar yüklendi.