Hangi mama markası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ZEYNEP_AYSİMA tarafından oluşturulan Hangi mama markası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 958 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hangi mama markası
Konbuyu başlatan ZEYNEP_AYSİMA
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Pamıgın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar doğumdan sonra hemen annenin sütü gelmeye biliyormuş onun için hangi mamayı almamı tavsiye edersiniz? Benim ilk olacak. Birşey bilmiyorum. Yardımcı olabilir misiniz ?
canım benimde ilk araştırdım çoğunluk sma öneriyor kabızlık gaz felan yapmıyormuş bende onu aldım bebek bezi de sleppy çoğunluk önerdi molfix te çok öneriliyor ben deneme amaçlı aldım mamaya bezi sende öyle al 1 aylık dene

Mnengizek

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar doğumdan sonra hemen annenin sütü gelmeye biliyormuş onun için hangi mamayı almamı tavsiye edersiniz? Benim ilk olacak. Birşey bilmiyorum. Yardımcı olabilir misiniz ?
Hiç almana gerek yok normalse hemen geliyo sicak su ile goguslerine masaj yap sicak suyla havlu yika sık koy gogsune hemen gelir gelmese bile hastaneden bir ölcek istersen veriyolar al cay kasigi yada siringa ile içir cok mecbur kalirsan yoksada emzir gelir zaten sütün :) inanma sen gelmeyebiliyomuş diyenlere :) emziremezsen yardim iste ebelerden hemsirelerden

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Bence hiç mama verme emdikçe süt gelir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bence hiç mama verme emdikçe süt gelir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar