Hangi marka emzik kullanmalıyım ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Arzu Asel tarafından oluşturulan Hangi marka emzik kullanmalıyım ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,217 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hangi marka emzik kullanmalıyım ?
Konbuyu başlatan Arzu Asel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Kızlar bebişim 1 aylık fakat yalancı meme emmiyo sürekli ağlıyo ağzına bazen zorla sokuyorum Bi süre ağzında miyo susuyo en azından acaba farklı Bi mememi almam gerek bana önerileriniz neler?
Benim oğlum baya seçiciydi bir çok marka denemistim almadi , bu defa bibs kaucuk damaklı emzik alacağım sadece , eski tip bakkal emziklerine benziyor direkt bunu alirsa veririm sizde bakin sitesine isterseniz bibsturkiye.com da 💞💞💞💞

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Benım oglumda cok aglıyordu 40 ı cıkınca verdim hemen tuttu cok guzel emdi damaklı aldım bende uykuya dalarken dısarda cok rahat ettim verir vermez emmeye basladi 5 aya kadar emdi 5 aylık oldu emzigi bıraktı canım versem de tukuruyor ıstemıyor nasıl bıraktırıcam buyunce diye dusunurken kendi kendine bıraktı 🤗😄

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Benım oglumda cok aglıyordu 40 ı cıkınca verdim hemen tuttu cok guzel emdi damaklı aldım bende uykuya dalarken dısarda cok rahat ettim verir vermez emmeye basladi 5 aya kadar emdi 5 aylık oldu emzigi bıraktı canım versem de tukuruyor ıstemıyor nasıl bıraktırıcam buyunce diye dusunurken kendi kendine bıraktı 🤗😄
Benimkiler kolik oluyor canim , bu oğlum alsa çok sevinirim yakistiriyorumda bebeklere🤭 bibs kullancam bakalim hayırlısı olsun artık

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Bende alsam mı gece uyurmu emzikle hiç denemedim 🤣oğlum emmedi emzik bu sefer alsam mı kendi rahatligim için 🤣
Vala ben aldim ama vermeyi düşünmüyorum pek zorda kalmadıkça yada emzirdikten sonra uyusun diye belki verebilirim surekli mememde dursun istyorum 🤣🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ohh ne guzel kuzum vala masallah paşama 👏👏 benim kizim biberonu hala birakmadi düşün 🙄🙄 emzigi de birakmazdi da agzinda o ara pamukcuk çıkmıştı oylelikle bırakmıştı yoksa onu da hala emerdi🙄🙄 4 bucuk yaşında kızım dusun artk🤣🤣

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Vala ben aldim ama vermeyi düşünmüyorum pek zorda kalmadıkça yada emzirdikten sonra uyusun diye belki verebilirim surekli mememde dursun istyorum 🤣🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ohh ne guzel kuzum vala masallah paşama 👏👏 benim kizim biberonu hala birakmadi düşün 🙄🙄 emzigi de birakmazdi da agzinda o ara pamukcuk çıkmıştı oylelikle bırakmıştı yoksa onu da hala emerdi🙄🙄 4 bucuk yaşında kızım dusun artk🤣🤣
Valla kuzum bende cok sevindim hıc Ugrasma dan kendi bıraktı sunnet olunca erkek oldum ne emzigi dedi heral de 😂😂😂😂Benım kızla aynı ozaman canım benim kızımda kardesını kıskandı 2 gun emzik emdi dıslerı kopardı ucunu bıraktı emmeyı 😂😅😅

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Valla kuzum bende cok sevindim hıc Ugrasma dan kendi bıraktı sunnet olunca erkek oldum ne emzigi dedi heral de 😂😂😂😂Benım kızla aynı ozaman canım benim kızımda kardesını kıskandı 2 gun emzik emdi dıslerı kopardı ucunu bıraktı emmeyı 😂😅😅
🤣🤣 oglunu ne zaman sunnet ettirdin kuzum biz 2 3 aylik olunca yaptirmak istyoruz bakalm bi dogsun da🤭

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebişim 1 aylık fakat yalancı meme emmiyo sürekli ağlıyo ağzına bazen zorla sokuyorum Bi süre ağzında miyo susuyo en azından acaba farklı Bi mememi almam gerek bana önerileriniz neler?
Kauçuk emzik dene canım çoğu bebek alıyor onu anne göğsüne benzediği için

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar