Hanıımlaaar nolur yardım edin.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nisa21 tarafından oluşturulan Hanıımlaaar nolur yardım edin. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,114 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hanıımlaaar nolur yardım edin.
Konbuyu başlatan Nisa21
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rabişs04

Nisa21

Kayıtlı Üye
rank
Bugün kontrole gittik. 36+2 haftalığız 2.500 kilo bebeğim ve sezeryan olcaz 1 eylüle gün verdi biraz zayıf bebek dedi doktor 😔😔 çok moralim bozuldu o kadar beslenmesi için herseyi yapıyorum yine de kilo almıyor napıcam ben 13 gün var doğuma nasil kilo aldırabilirim

Elisa36

Kayıtlı Üye
rank
Bugün kontrole gittik. 36+2 haftalığız 2.500 kilo bebeğim ve sezeryan olcaz 1 eylüle gün verdi biraz zayıf bebek dedi doktor 😔😔 çok moralim bozuldu o kadar beslenmesi için herseyi yapıyorum yine de kilo almıyor napıcam ben 13 gün var doğuma nasil kilo aldırabilirim
Cnm kilosu iyiki hem iki hafta var 3 kilo olur inşallah hem zayıf olsada bsy olmaz ki sağlıklı olsun öyle bebeişler doğumdan sonra çok çabuk kilo alıyorlar sıkma canını

Nisa21

Kayıtlı Üye
rank
Cnm kilosu iyiki hem iki hafta var 3 kilo olur inşallah hem zayıf olsada bsy olmaz ki sağlıklı olsun öyle bebeişler doğumdan sonra çok çabuk kilo alıyorlar sıkma canını
Bilmiyorum bende aynı şeyi düşünüyodum 3 kilo olur diye doktor bebek biraz zayıf doğduğunda sıkıntı olabilir dedi bilmiyorum inşallah biraz daha alır teşekkür ederim bu arada
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bilmiyorum bende aynı şeyi düşünüyodum 3 kilo olur diye doktor bebek biraz zayıf doğduğunda sıkıntı olabilir dedi bilmiyorum inşallah biraz daha alır teşekkür ederim
Neden sezeryan ilk mi
Evet ilk hamilelik sezeryanı kendim istedim

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Üzme kendini cnm doğduktan sonra bol bol emzirirsen hemen kilo alıyorlar zaten. Bide ultrasonda yanlış çıkabiliyor kilosu. Eksik yada fazla. Benim bebeğede 2700 demişlerdi doğdu 3300 dü. Yanlış çıkabiliyor yani.

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Doktor beni strese soktu sanırım 😅 inşallah bakalım sağlıklı olsun da
Sorma bende çok ağlamıştım öyle deyince. Hatta ufak tefek dedi bebeğime aşırı o gün ağlamıştım neyseki dediği gibi olmadı. Hem seninki öyle olsa bile inanki üzme kendini doğduktan sonra çok çabuk kilo alıyorlar yeterki senin sütün olsun yarasın bebeğe. Sağlık olsun da kilo alır emin ol.

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Takma kafana bence iyi kilosu cnm 38 de alacak doktor 3 kilo olur cnm saglıklıca kucagına alman dilegiyle cnn

Rabişs04

Kayıtlı Üye
rank
Sağlıklı olsn öncelikle , iki haftada üçe yaklaşır zaten o kadar sknti yapma yeterki sağlıklı olsnlar

Türkaan

Kayıtlı Üye
rank
Bugün kontrole gittik. 36+2 haftalığız 2.500 kilo bebeğim ve sezeryan olcaz 1 eylüle gün verdi biraz zayıf bebek dedi doktor 😔😔 çok moralim bozuldu o kadar beslenmesi için herseyi yapıyorum yine de kilo almıyor napıcam ben 13 gün var doğuma nasil kilo aldırabili

Kemik suyu çorbası iç eğer bulabiliyosan kemik bul kaynat iliklerini de ye ben geçen hafta doktora gitmeden önce yedim normal de bebek 1.400 _1500 olması gerekirken bizimki 1.700 çıktı daha önce bı arkadaşımın bı problemi olmuştu o da kemik suyu çorbası içti valla ben ise yaramadığını görmedim denemekten zarar gelmez

Tüm sayfalar yüklendi.