Hanıımlaaar nolur yardım edin.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nisa21 tarafından oluşturulan Hanıımlaaar nolur yardım edin. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,124 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hanıımlaaar nolur yardım edin.
Konbuyu başlatan Nisa21
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rabişs04

Mlk6

Kayıtlı Üye
rank
Bugün kontrole gittik. 36+2 haftalığız 2.500 kilo bebeğim ve sezeryan olcaz 1 eylüle gün verdi biraz zayıf bebek dedi doktor 😔😔 çok moralim bozuldu o kadar beslenmesi için herseyi yapıyorum yine de kilo almıyor napıcam ben 13 gün var doğuma nasil kilo aldırabilirim
2 400 doğurdu tanıdıgım kuvezdede kalmadı anne sütü mama toparladı bebek sımdı gayet iyi takma kafana sağlıkla dogsunda doktorlar zaten iç karartmasa olmaz

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Bugün kontrole gittik. 36+2 haftalığız 2.500 kilo bebeğim ve sezeryan olcaz 1 eylüle gün verdi biraz zayıf bebek dedi doktor 😔😔 çok moralim bozuldu o kadar beslenmesi için herseyi yapıyorum yine de kilo almıyor napıcam ben 13 gün var doğuma nasil kilo aldırabilirim
Ya belki öyle deqildir ben ilk qebeliqmde hersey normal qidiyo doquma qircem 4 santim acilmam olmuş doktor bana diyor bebeqin 15 qün qeride qeliyo 2kilo 750 qram nasıl uzuldum çünkü o qüne kadar 3 üstü we tam qünunde qidiyo diye biliydum, doqum yaptim 3bucuk doqdu bostan yere boş boqazlilik yapıyorlar bazen belki öyle olmustr üzülme

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kilosu iyi kuzum moralini bozma çiğ kuruyemis muz tuketebilirsin süt ürünlerini bol tüket hamur işi yerine de sütlü tatlılar onerebilirm

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım sağlıklı olsunlar da kiloya bukadar da takmayin lütfen benim ilk kizim 2840 di oğlum 2900 du sağlıklı bir şekilde dogumum oldu şükür kilo az yada çok fark etmez önemli olan sağlıklı olması

Nisa21

Kayıtlı Üye
rank
Canım sağlıklı olsunlar da kiloya bukadar da takmayin lütfen benim ilk kizim 2840 di oğlum 2900 du sağlıklı bir şekilde dogumum oldu şükür kilo az yada çok fark etmez önemli olan sağlıklı olması
Doğru tabi haklısınız ilk gebelik olunca ben stres yaptım sanırım saolunn
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bol muz ve kaşar tüket

Bol muz ve kaşar tüket
Bol muz ve kaşar tüket
Tüketicem saolun

Bol muz ve kaşar tüket
Bol muz ve kaşar tüket
Tüketicem saolun
Kilosu iyi kuzum moralini bozma çiğ kuruyemis muz tuketebilirsin süt ürünlerini bol tüket hamur işi yerine de sütlü tatlılar onerebilirm
Bol bol tüketmeye çalışıyorum yine de teşekkür ederim boşa stres yapmışım 😊

Zeynep’in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Ben daha yeni anneyim 5 gün oldu doktor 2500 doğar dedi 2700 doğdu minyon ama sağlıklı çok şükür sıkıntı yapma boşuna üzülme

Nisa21

Kayıtlı Üye
rank
Bol muz ve kaşar tüket
Bol muz ve kaşar tüket
Tüketicem saolun
Bol bol tüketmeye çalışıyorum yine de teşekkür ederim boşa stres yapmışım 😊
2 400 doğurdu tanıdıgım kuvezdede kalmadı anne sütü mama toparladı bebek sımdı gayet iyi takma kafana sağlıkla dogsunda doktorlar zaten iç karartmasa olmaz
Kesinlikle öyle DOKTOR yüzünden zaten stres yaptım çevremde herkes toparlar doğunca diyor inşallah öyle olur sağlıklı olsun da

Ben daha yeni anneyim 5 gün oldu doktor 2500 doğar dedi 2700 doğdu minyon ama sağlıklı çok şükür sıkıntı yapma boşuna üzülme
Sağlıklı olsun aman ben bilgili olmadığımdan üzüldüm boşuna sizinde Allah bağışlasın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar