Hanıımlaaar nolur yardım edin.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nisa21 tarafından oluşturulan Hanıımlaaar nolur yardım edin. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,123 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hanıımlaaar nolur yardım edin.
Konbuyu başlatan Nisa21
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rabişs04

Nisa21

Kayıtlı Üye
rank
Üzülme bence gayet iyi kilosu 1 Eylül benim de doğum günün bu arada sağlıcakla kucağına almak nasip etsin rabbim
Sağlıklı olsunlar da Rabbım hepimizin evladını sağlıkla kucağımıza almayi nasip etsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

35+5 ge banada 2.500 dedi sağlıklı olduktan sonra kilo problem değil canm muz ye bol bol kaju ye süt ic zayıf olmasini sıkıntı etme
Buradaki mesajları okuduktan sonra içim rahatladı biraz daha yediklerime de daha çok dikkat ediyorum teşekkür ederim 🥰

Hiç üzülme benimde oğlum 33+5 günlük doğdu 2.500 doğum sonrası 1.ay kontrolünde 4.900 olmuştu cani içinde olsun sağlıklı olsun büyüyorlar şimdi 13 yaşında aslan gibi 😊
Maşallah Allah bağışlasın
Toparlar kendini doğduktan sonra inşallah 🥰

Canim nesini dert ettin, kilosu gayet iyi. Senin sutunle daha hizli kilo alir anne karninda kilo aldirmak diye birsey yok. Sen alirsin o sadece almasi gerektigi kadari alir.
Bende aynı seyi düşünüyorum ama doktor beni telaslandirdi zayıf bu bebek doğduğunda yeni doğan ünitesinde kalabilir bilmem ne bisiler deyince ben de stres yaptım. Tabi doğduktan sonra toparlar kendini

G

Gulperi nin annesi

Guest
Bugün kontrole gittik. 36+2 haftalığız 2.500 kilo bebeğim ve sezeryan olcaz 1 eylüle gün verdi biraz zayıf bebek dedi doktor 😔😔 çok moralim bozuldu o kadar beslenmesi için herseyi yapıyorum yine de kilo almıyor napıcam ben 13 gün var doğuma nasil kilo aldırabilirim
ben ishten izne cikinca uyutordum bide hep hamurlu yemek yerdek eshim seviyodu borek pizza doner pilaw boyle yemekler evde kendim yapiyordum . 40. haftada dogum yaptim benim doktor bashka hastaneye gonderdi dogum yaptiramicam diye bebek cok buyuk diye gittigim hastahanede de sezaryan dedi ben istemedim. normal dogum yaptim kizim 3.915 gr dogdu cok saglikli dogdu cok teshekkur ederim dogum yaptiran doktorlara. saglikli elime verdiler. kafasi falan sikishmadi bide 28 yashimdaydim. shimdi 8 haftalik hamileyim.

Rabişs04

Kayıtlı Üye
rank
ben ishten izne cikinca uyutordum bide hep hamurlu yemek yerdek eshim seviyodu borek pizza doner pilaw boyle yemekler evde kendim yapiyordum . 40. haftada dogum yaptim benim doktor bashka hastaneye gonderdi dogum yaptiramicam diye bebek cok buyuk diye gittigim hastahanede de sezaryan dedi ben istemedim. normal dogum yaptim kizim 3.915 gr dogdu cok saglikli dogdu cok teshekkur ederim dogum yaptiran doktorlara. saglikli elime verdiler. kafasi falan sikishmadi bide 28 yashimdaydim. shimdi 8 haftalik hamileyim.
Maşallah bende çok kilo aldım sanırım sadece ben aldım yarın doktora gidicez bakalom😂

Ya belki öyle deqildir ben ilk qebeliqmde hersey normal qidiyo doquma qircem 4 santim acilmam olmuş doktor bana diyor bebeqin 15 qün qeride qeliyo 2kilo 750 qram nasıl uzuldum çünkü o qüne kadar 3 üstü we tam qünunde qidiyo diye biliydum, doqum yaptim 3bucuk doqdu bostan yere boş boqazlilik yapıyorlar bazen belki öyle olmustr üzülme
Canm benim bebegimde kırk haftalık bugün kontrole gittim üç buçuk dedi hatta daha fazla şancı falan yoktu bir haftaya gelmezse sezeryanla alacaz dedi sizce suni sancimi olim sezeryan mi bebegin normal doğum için kilosu fazla değil dimi

Ya belki öyle deqildir ben ilk qebeliqmde hersey normal qidiyo doquma qircem 4 santim acilmam olmuş doktor bana diyor bebeqin 15 qün qeride qeliyo 2kilo 750 qram nasıl uzuldum çünkü o qüne kadar 3 üstü we tam qünunde qidiyo diye biliydum, doqum yaptim 3bucuk doqdu bostan yere boş boqazlilik yapıyorlar bazen belki öyle olmustr üzülme
Canm benim bebegimde kırk haftalık bugün kontrole gittim üç buçuk dedi hatta daha fazla şancı falan yoktu bir haftaya gelmezse sezeryanla alacaz dedi sizce suni sancimi olim sezeryan mi bebegin normal doğum için kilosu fazla değil dimi

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar