Hanilelikte Kola içilebilir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Balımm tarafından oluşturulan Hanilelikte Kola içilebilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,052 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hanilelikte Kola içilebilir mi
Konbuyu başlatan Balımm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynepreyyan88

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hamilelikte kola içen var mı ya ne kdar içiyorsunuz
Ben ilk haftalar bulantıma iyi geldiği için içmiştim kafaya dikiyordum direk yani ne kadar içtiğimi bilmiyorum her kusacağım zaman içtim iyi geliyordu artık içince kusturuyor zaten pek içmek istemiyordum zararlı diye içindeki kafeğinden dolayı bi sıkıntı olmadı şuan iyi ama içmemek için çok sabrettim ama dayanamadım eğer içmek zorunda değilsen içme canım istiyor dersende bir çay bardağından fazla alma

Balımm

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilk haftalar bulantıma iyi geldiği için içmiştim kafaya dikiyordum direk yani ne kadar içtiğimi bilmiyorum her kusacağım zaman içtim iyi geliyordu artık içince kusturuyor zaten pek içmek istemiyordum zararlı diye içindeki kafeğinden dolayı bi sıkıntı olmadı şuan iyi ama içmemek için çok sabrettim ama dayanamadım eğer içmek zorunda değilsen içme canım istiyor dersende bir çay bardağından fazla alma
Ben hiç içmedim hamileliğimi ögrendiğimden beri ama şimdi makarna yanında istiyor canım ya 1 bardak içsem sıkıntı olurmu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben içiyorum valla ama zarali mi degil mi bilmiyorum
Ben hiç içmedim hamileliğimi ögrendiğimden beri ama şimdi makarna yanında istiyor canım ya 1 bardak içsem sıkıntı olurmu
18+5 günlük hamileyim

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank

18+5 günlük hamileyim
1 bardaktan bişey olmaz canım bende içip içip doktorlara bakıyordum ne diyor diye vicdan azabı çekiyordum sürekli içmemek şartıyla bir bardak içilebilir diyorlar içinde kafeğin olduğu için çok fazla içince zararlı diyor doktor bir bardak içindeki kafein etkilemez diyor ama yine de kafeğin alıyorsun diyor bide içinde şeker var o daha çok kafein oranından o kadar şekerli de sana zarar ☺️

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Hergün bir sürü bardak icmediginiz sürece sıkıntı yok. Bende 20. Haftadayim bebeğin artık tat alma duyusu gelişti ve amniyosentezin de tadını alıyor. Yedikelerimin tadı gececeginden dolayı hep iyi şeyler yemeğe çalışıyorum bunada dikkat etmeli tabi. Fazla olmadığı sürece hiç bir sorun olmaz canım

Hergün bir sürü bardak icmediginiz sürece sıkıntı yok. Bende 20. Haftadayim bebeğin artık tat alma duyusu gelişti ve amniyosentezin de tadını alıyor. Yedikelerimin tadı gececeginden dolayı hep iyi şeyler yemeğe çalışıyorum bunada dikkat etmeli tabi. Fazla olmadığı sürece hiç bir sorun olmaz canım
Amniyonsentez yazmışım amniyon sıvısı 😬yada oyle biseyler 🙄😁😬

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank

Kola suyu azaltabilirmi acaba asitli içecekler fazla suyu atar diyorlar ya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar