Hanımlar acil sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Derya33 tarafından oluşturulan Hanımlar acil sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,194 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hanımlar acil sorum var
Konbuyu başlatan Derya33
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sıbelmamı

Derya33

Kayıtlı Üye
rank
Enfeksiyon olabilir canım geçmiş olsun bi dra görün istersen. Bi kere benim de başıma gelmişti aynısı idrara çıkmaya korkuyordum öyle bir yanma oluyordu Dr ilaç yazdıktan sonra geçti anca. İhmal etme daha kötü oluyor. O zaman eşimden şüphelenmiştim bak yine aklıma geldi sinir oldum 😒
Canm ya çok sağol görünürm inşallah 🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

😁Allahhhh onlari bizim elimizden dunya alamaz Şaban demesin kıtır kıtır keserim kuş başi yaparim😁🤣
🤣🤣

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hıc mı guvenınız yok kızlar kocalarınıza 🤣
Ne demişler buyuklerimiz bacim koca goca taşın altında kala 😀diye ben bu devirde babama bile guvenmem benim eşim 24 saat calisiyo durdugu yer ırmağın kıyısında bir fabrika in in cinin top oynadığı yer kim görecek bir halt etse yapmaz öyle şeyler ama genede insan bir tereddut etmiyo değil yani

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Ne demişler buyuklerimiz bacim koca goca taşın altında kala 😀diye ben bu devirde babama bile guvenmem benim eşim 24 saat calisiyo durdugu yer ırmağın kıyısında bir fabrika in in cinin top oynadığı yer kim görecek bir halt etse yapmaz öyle şeyler ama genede insan bir tereddut etmiyo değil yani
Suphe insanı yer bitirir guven varsa suphelenmeye gerek yok bence her erkek aldatır diye de bırsey yok guvenın tamsa hıc tereddut etme canım 🤗😉

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Suphe insanı yer bitirir guven varsa suphelenmeye gerek yok bence her erkek aldatır diye de bırsey yok guvenın tamsa hıc tereddut etme canım 🤗😉
Şimdi şöyle bacim babasinda ve abisinde var öyle şeyler biliyorum bundan da şüphe etmem doğal değilmi sencede gerçi sosyal medya hesabımız yok ikimizin de öyle çarşı pazar gezme tozma yapmaz gidecekse bizimle gider yani işyerinde de boş fabrika şimdilik 4 erkek calisiyo 😂açılıncaya kadar bayan olmayacak açılınca bakalım ne olacak gorecez

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Şimdi şöyle bacim babasinda ve abisinde var öyle şeyler biliyorum bundan da şüphe etmem doğal değilmi sencede gerçi sosyal medya hesabımız yok ikimizin de öyle çarşı pazar gezme tozma yapmaz gidecekse bizimle gider yani işyerinde de boş fabrika şimdilik 4 erkek calisiyo 😂açılıncaya kadar bayan olmayacak açılınca bakalım ne olacak gorecez
Herkes bi degil ki bacım abisi babası yapıyor diye yapacak bide aldatan her turlu aldatır sosyal medya vesaire olmasına gerek yok zaman kotu Allah yuva yıkan yıkmaya calisan yıkmak isteyen herkesi uzak etsin

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Isın ıcınde anne varsa ısın zor o zaman biraz canım Allah yardımcın olsun huzur kacıran biri galiba
Valla canim sorma ilk başlarda da aynıydı şimdi de ayni 10 yıl oldu biz evleneli bosanmamiz için elinden geleni yaptı ama oğlu her ne kadar anne tarafini tutsada bırakmadı colugum cocugum var diye şimdi 4 uncuye gebeyim hala bir bahane bisyler demesi yok mu çıldırıyorum geçenlerde gittik köye allahdan 1 saat lik mesafe var aramızda da pek gorusmuyoruz yani 1 günlüğüne gidip geliyoruz zaten oğlu varken kuzu gibi oğlu olmadığı yerde burnumdan getiriyo

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar