Hanimlar benim icin cok onemli bakarmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde 2 çocuk Annesi tarafından oluşturulan Hanimlar benim icin cok onemli bakarmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,839 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Hanimlar benim icin cok onemli bakarmisiniz
Konbuyu başlatan 2 çocuk Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 çocuk Annesi

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Disardan cektigim icin bole davranabileceklrini pek dusunmemistim ama olabilir de,yani yorumlara bakilirsa yonlendirmede sıkınti olabilir esimin bi suru erkek arkadasi koylusu dayisi didisi hepsi benim telefonuma yonlencek anladigim kadariyla cok buyuk sıkinti kendi rehberindeki kisileri benim telfinmda arama olarak gorurse cok buyuk yanlis anlsilma olur ,sanirim bu dusuncedende fayda yok ,Artik isim Allaha kalmis,acaba adama büyü yapmis olabilirlermi cunku anasi gile bu kadar itaat eden bi erkek gormedim🙄diger kardesleri yeri geldimi ailesine yolu bildirirler ama benimki ole defil
Yok ya baksana diğer postta çocuğunu döven annesiine laf edemeyen adam var çok böyle ana kuzusu

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Şöyle bir işaret çıkıyor yaptığında telefonun tepesinde diye biliyorum, öyle telefondan anlayan biri değilse belki farketmeyebilir😅🫣Ekli dosyayı görüntüle 4441
Ayy adam telefonum bozuldu mu acaba diye telefoncuya götürürse ayvayı yer valla 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaynanamgilde namaz kilar oruc tutarlar geregini yerine getirmezler...cok haklisin canim her kadin degerlidir hatta kim benim konussa hani gorunce cok begenirler ,gerek kisilik acisindan gerek kulturel acidan her yonden hos bir kadin oldugmu solerler ,bide donup esim ve ailesine bakiyorum hic deger gormedim ,cogu kisi bu aile sana olmamis nerden geldin buraya diyolar ,en can acitani bu ,disardan herkes sana deger verirken yanindakilerin kiymetini bilmemesi insani cok uzuyor...hani kotu bi es ve kotu gelin olsam neysede oylede degilim ama iste cogu iyi kadinin degerinin bilinmedigi ellerde ziyan olmasi ..bu bi imtihan sanirim ...bi cikis yolu bulamadim cok denedim ayrilip kendime bi hayat kurmayi ama hayat o kadar zorki ortam o kadar kotuye 2 cocukla cok zor kapilar kapandi yuzume ,bende o yuzden ne yapup ne edip esimi kendi tarafima cekmem gerektigini dusundum en azindan cocuklarim buyuyene kadar,ondan sonra zaten ayrilik gozukuyor ,tabi genligimde gecmis olcak bilmiyorum cocuklarmin hayatini tercih ettim ben onlarsiz onlarda bensiz yasayamaz ..ya esim duzelir mutlu bi hayat yasariz yada kaderime cocuklar icin razi olcam 😔deger ve sevgi gormemek o kadar buyuk bi yoklukki ...Allah beterinden korusun artik ne diyim ,cok tesekkur ederim hepinize..

Bunu deniycem esim anlarsada cocuklar ayarlarla oynamis derim cocuklar telenlari cok kurcaliyolar,,Allaha havale ettim ,hic bi yasam sonsuz degil ,rabbim dogru yolu gostersin ..

Bunu deniycem esim anlarsada cocuklar ayarlarla oynamis derim cocuklar telenlari cok kurcaliyolar,,Allaha havale ettim ,hic bi yasam sonsuz degil ,rabbim dogru yolu gostersin ..

Butun cagrilar gelirse buyuk sıkınti

Fikrin icin yinede tesekkur edrim

Fikrin icin yinede tesekkur edrim

Amin canim benim insallah..

Farketmesi cok sıkınti olmazda ona gelen butun cagrilarin bana gelmesi sıkınti olur

Farketmesi cok sıkınti olmazda ona gelen butun cagrilarin bana gelmesi sıkınti olur

Canim devlete karsi koymazlar rahat vermezler benle cocuklarima cocuklarim olmadan hayatimin anlami yok ki,,bide devlet sanirim maddi durumada bakiyo anne bu konuda yetersiz gorulurse vermeyebilirlerde o zmnda buyuk sıkinti olurRabbim bana ve benim gibilerin yardimcisi olsun..cok tesekkur ederim

Canim devlete karsi koymazlar rahat vermezler benle cocuklarima cocuklarim olmadan hayatimin anlami yok ki,,bide devlet sanirim maddi durumada bakiyo anne bu konuda yetersiz gorulurse vermeyebilirlerde o zmnda buyuk sıkinti olurRabbim bana ve benim gibilerin yardimcisi olsun..cok tesekkur ederim

Zaten en buyuk suc esimde o izin vermezse kimse bana bisey diyemez esime arama giremez ama ,resmen kör anasini babasini asla gecmiyo onlar derse hakli oluyolar ,madem bu kadar seviyodun anangili evlenmeyeydin diyorum hata yaptim diyor ,bu hatayi sen yaptin ama bana cektirmeye hakkin yok diyom ama karsimda duvarla konusyom resmen ,insallah duzelir pek umudum yok ama Allah ol derse hersey oluverir..
Artık sen bilirsin canım, rabbim yardımcın olsun inşallah 🤲

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ayy adam telefonum bozuldu mu acaba diye telefoncuya götürürse ayvayı yer valla 😂😂

Dogru soluyon valla icinden cikamam daha 🙂

Aldatıyor olsa işe yarar en azından üste çıkarsında bu durumda çok fena olur 😅
Kiz aldatsa zaten ondan arilmam icin cok buyuk bi sebep olurda iste adamda oda yok🙂

Aldatıyor olsa işe yarar en azından üste çıkarsında bu durumda çok fena olur 😅
Kiz aldatsa zaten ondan arilmam icin cok buyuk bi sebep olurda iste adamda oda yok🙂

Amin cnm benim

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Dogru soluyon valla icinden cikamam daha 🙂

Amin cnm benim
Böyle şeyler riskli canım, emin ol herşey aynı kalmayacak tır , geçer bir gün inşaallah sıkıntıların 🤲

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Umarim bunu burda sormak yasak degildir ,simdi biz evimizi tasimistik hatirlayan vardir,esim her hafta sonu babasigile gidiyo kaynanamgil,esimi dolduruyolar kaynatam zaten yillardir beni esime kotuluyo onlar yuzunden 7 senedir bir turlu birbirimize isinamiyorz, her kavmamiz onlar yuzunden cikiyo ,esime soruyom seni dolduruyolar inkar ediyo ama ,bazen agzindan kaciriyo ,hic kacirmasada ben gozlerine baktimmi anliyom esimi doldurduklarini,ne solediklerini ne yaptiklarini bilmrm lazim ona gore bi onlem almam lazim o yuzden esimin teline ortami dinleme yada ailesiyle konustugu zaman ona farkettirmeden kendi telefonumdan dinleyebilecegim bi program var mi aca ,ucretsiz olarak bı bilginiz varmi ,netten baktim ucretli uygulamalar ,bole play storeden indircegim esimin farkedemeyecegi bi uygulama istiyorm malum teknoloji cok gelisti mutlaka vardir ,lutfen cok ihtiyacim var arkamdan ne isler ceviriyolar ogrenmem lazim ona gore dikkat etmem lazim ...😕oglum buyuyor artik tartisgimizda anlaiyor ve mutsuz olmaya basliyor aile huzursuzlugun onu etkilemesini istemiyorum bi seyler yapmam lazim
Hiç uğraşma bu büyük suç mahkemeye verirse haklı olsan da haksız duruma düşersin ne hali varsa görsün boşver sen yapacağın her şeyi yapmışsın zaten

zelmeh

Kayıtlı Üye
rank
Umarim bunu burda sormak yasak degildir ,simdi biz evimizi tasimistik hatirlayan vardir,esim her hafta sonu babasigile gidiyo kaynanamgil,esimi dolduruyolar kaynatam zaten yillardir beni esime kotuluyo onlar yuzunden 7 senedir bir turlu birbirimize isinamiyorz, her kavmamiz onlar yuzunden cikiyo ,esime soruyom seni dolduruyolar inkar ediyo ama ,bazen agzindan kaciriyo ,hic kacirmasada ben gozlerine baktimmi anliyom esimi doldurduklarini,ne solediklerini ne yaptiklarini bilmrm lazim ona gore bi onlem almam lazim o yuzden esimin teline ortami dinleme yada ailesiyle konustugu zaman ona farkettirmeden kendi telefonumdan dinleyebilecegim bi program var mi aca ,ucretsiz olarak bı bilginiz varmi ,netten baktim ucretli uygulamalar ,bole play storeden indircegim esimin farkedemeyecegi bi uygulama istiyorm malum teknoloji cok gelisti mutlaka vardir ,lutfen cok ihtiyacim var arkamdan ne isler ceviriyolar ogrenmem lazim ona gore dikkat etmem lazim ...😕oglum buyuyor artik tartisgimizda anlaiyor ve mutsuz olmaya basliyor aile huzursuzlugun onu etkilemesini istemiyorum bi seyler yapmam lazim

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hiç uğraşma bu büyük suç mahkemeye verirse haklı olsan da haksız duruma düşersin ne hali varsa görsün boşver sen yapacağın her şeyi yapmışsın zaten
Aynen dogru soyluyosun

Böyle şeyler riskli canım, emin ol herşey aynı kalmayacak tır , geçer bir gün inşaallah sıkıntıların 🤲
İnsallah canim benm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar