Hanimlar benim icin cok onemli bakarmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde 2 çocuk Annesi tarafından oluşturulan Hanimlar benim icin cok onemli bakarmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,840 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Hanimlar benim icin cok onemli bakarmisiniz
Konbuyu başlatan 2 çocuk Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 çocuk Annesi

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Amin insallah canim kendi kendine duzelmesi mucize olucak ama bilmiyorum ki ne yapacagim

Zaten esimi gondermeme gibi bi hakimiyetimde yokki ,bide surukluyo pesinden ,koydede is zamani bir dakka yerlerinde durmuyolar kizim zaten kucuk bu aralarda dis cikariyo cok huysuz bende hastayim zaten spiral aldim iyice coktum koye gidersem mahvolurum ,cocuklarami bakim isleremi yetiseyim ,sagligim yerinde olsa giderimde ,mide ve bagirsaklarimda cokmus durumda koyde tuvalet bile yok
Haklısın canım bu yönden düşünmedim

Sinirden hasta oldum gercekten bu sinir steres uzuntuyle gercekten ölecem artik diye korkuyom ,cocuklarim var onlari dusunuyorum onlarin ellerine kalmalarini istemyorum
Canım rabbim yardımcın olsun yuva yıkanın yuvası olmazmış rabbim eşini doğru yola çevirsin eşinin anne babasına da akıl fikir versin gerçekten şöyle durumlara sinir oluyorum herkes kendi evine ocağına baksın ya milletle uğraşmasınlar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şuan çok şey yazıp sildim ..... Bacım rabbim yardımcın olsun yazık günah sana ya 🥺
Gerçekten bende aynı fikirdeyim rabbim yardımcısı olsun

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Canım rabbim yardımcın olsun yuva yıkanın yuvası olmazmış rabbim eşini doğru yola çevirsin eşinin anne babasına da akıl fikir versin gerçekten şöyle durumlara sinir oluyorum herkes kendi evine ocağına baksın ya milletle uğraşmasınlar

Amin birtanem

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ne bilim kuzum duydum öyle denk gelince söyleyeyim dedim 😂adam fark edermi acaba
Şöyle bir işaret çıkıyor yaptığında telefonun tepesinde diye biliyorum, öyle telefondan anlayan biri değilse belki farketmeyebilir😅🫣
IMG_5706.jpeg

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hayat gecmiyo zaten bosanmak istedim cocuklarimi vermemekle tehdit etti

Ucretsiz degilse sıkıinti zaten

Ucretsiz degilse sıkıinti zaten

Evebeyn denetim uygulamaliryla dinlenebilir mi acaba
Vermemek gibi bir şey olamaz bak sana şunu diyüm sadece eğer anne çocukları istemezse devlet babaya veriyor diper türlü anne çocuklarını istiyorsa çocuklarını direk anneye veriyorlar hem çocuklarına da sorulur bu soru belirli yaştakilere emin ol . Bunu kendine de yapma cidden böyle hemcinslerime çok üzülüyorum 🥺🥺

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Umarim bunu burda sormak yasak degildir ,simdi biz evimizi tasimistik hatirlayan vardir,esim her hafta sonu babasigile gidiyo kaynanamgil,esimi dolduruyolar kaynatam zaten yillardir beni esime kotuluyo onlar yuzunden 7 senedir bir turlu birbirimize isinamiyorz, her kavmamiz onlar yuzunden cikiyo ,esime soruyom seni dolduruyolar inkar ediyo ama ,bazen agzindan kaciriyo ,hic kacirmasada ben gozlerine baktimmi anliyom esimi doldurduklarini,ne solediklerini ne yaptiklarini bilmrm lazim ona gore bi onlem almam lazim o yuzden esimin teline ortami dinleme yada ailesiyle konustugu zaman ona farkettirmeden kendi telefonumdan dinleyebilecegim bi program var mi aca ,ucretsiz olarak bı bilginiz varmi ,netten baktim ucretli uygulamalar ,bole play storeden indircegim esimin farkedemeyecegi bi uygulama istiyorm malum teknoloji cok gelisti mutlaka vardir ,lutfen cok ihtiyacim var arkamdan ne isler ceviriyolar ogrenmem lazim ona gore dikkat etmem lazim ...😕oglum buyuyor artik tartisgimizda anlaiyor ve mutsuz olmaya basliyor aile huzursuzlugun onu etkilemesini istemiyorum bi seyler yapmam lazim
Allah yardımçın olsun amma bence burda ençok suç eşinde bikişi eşini ailesine savunamıyorsa suç o kişide eşin ailesine bi dur demeli o benim karım çocuklarımın annesi deye bilmeli diyemiyorsa artık allah islah edsin. Eşinizi ailenize karşı savunamıyacaksınızsa neden evlenirsinizki elin kızınıda mutsuz ediyorlar. Allah yardımçın olsun canım inşaallah duzelir

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim çalıştığım şirkette bi abi vardı bizi onla eşleştirdiler eküri diyorlardı birimiz kasaya bakarken ötekimiz reyonda kalıcaz işte yemeğe dönüşümlü gidiicez falan.Sürekli kasaya gelmezdi orada burada çay içerdi, namaza giderdi, bana tesettüre girmemi falan söyler dururdu, tuvalete gidemiyordum kasaya gelmediğinden reyonum boş diye azar yiyordum sürekli.Söylediğimde gelmiyor diye bizi ilgilendirmez diyordu müdür yardımcısı söyle gelsin diyordu.Bir günü zar zor tuvalete gittim bi baktım mescitte telefonla konuşuyor 🤦🏻‍♀️ Bana din dersi veren adam sürekli benim hakkıma girdi.Namaza gitmiyor diye bi arkadaşa laf edip duran diğer abi karısını dövüyordu.Müdür yardımcısı da sözde dini bütündü ama bana iftira atıp duruyordu en son bölge müdürü azarladı da durdu.En son onunla kavga edip işi bıraktım sonradan öğrendim kendine fazladan saat yazıyormuş fazladan mesai parası alabilmek için.Bizim müdür de bizim mesaileri siliyordu halbuki yasa gereği 1,5 kat fazla kullanmamız gerekiyordu.Bunların hepsi namaz zamanı oruç zamanı bana akıl veriyorlardı

Bazen artı eksi hesabı yapmak lazım.Bütün hayatım böyle mi geçsin yoksa risk mi alayım diye.Bak yanlış anlama ama burada kocası değer veren, ağzının içine bakan onlarca kadın var.Sen onlardan değersiz değilsin sen de güzel, mutlu bir hayatı hakediyorsun.İnşallah da hakettiğin hayata kavuşursun nasıl olursa olsun.Ölüm var kimse kalıcı değil kaynananla kayınbaban da kazık çakmamış sonuçta belki de sabrın sonu selamettir
Kaynanamgilde namaz kilar oruc tutarlar geregini yerine getirmezler...cok haklisin canim her kadin degerlidir hatta kim benim konussa hani gorunce cok begenirler ,gerek kisilik acisindan gerek kulturel acidan her yonden hos bir kadin oldugmu solerler ,bide donup esim ve ailesine bakiyorum hic deger gormedim ,cogu kisi bu aile sana olmamis nerden geldin buraya diyolar ,en can acitani bu ,disardan herkes sana deger verirken yanindakilerin kiymetini bilmemesi insani cok uzuyor...hani kotu bi es ve kotu gelin olsam neysede oylede degilim ama iste cogu iyi kadinin degerinin bilinmedigi ellerde ziyan olmasi ..bu bi imtihan sanirim ...bi cikis yolu bulamadim cok denedim ayrilip kendime bi hayat kurmayi ama hayat o kadar zorki ortam o kadar kotuye 2 cocukla cok zor kapilar kapandi yuzume ,bende o yuzden ne yapup ne edip esimi kendi tarafima cekmem gerektigini dusundum en azindan cocuklarim buyuyene kadar,ondan sonra zaten ayrilik gozukuyor ,tabi genligimde gecmis olcak bilmiyorum cocuklarmin hayatini tercih ettim ben onlarsiz onlarda bensiz yasayamaz ..ya esim duzelir mutlu bi hayat yasariz yada kaderime cocuklar icin razi olcam 😔deger ve sevgi gormemek o kadar buyuk bi yoklukki ...Allah beterinden korusun artik ne diyim ,cok tesekkur ederim hepinize..

Canım telefon da yönlerdirme var, eşinin telefonun dan arama ayarlarına girip çağrıları yönlendire bas numaranı gir , eşini kim ararsa arasın sen de bunu bilecek sın ve istediğinde dinleye bileceksin WhatsApp tan da oluyor, ben yapmadım ama yapan çok kişi gördüm hatta bizim tanıdığımız bu şekilde eşinin onu aldattığını öğrenmiş ti, ve eşinin kadının evine gittiği gün baldızıyla onlara baskın yapmışlardı , ben nasıl yapılır detaylı bilmiyorum ama internetten arama yönlendirme nasıl yapılır diye araştırırsan öğrenebilir sin, ama yerinde olsam yapmm çünkü riskli işler bunlar, Allah'a havale et canım gün gelir burunlarından fitil fitil gelir, herşey sonsuza dek sürecek değil ya
Bunu deniycem esim anlarsada cocuklar ayarlarla oynamis derim cocuklar telenlari cok kurcaliyolar,,Allaha havale ettim ,hic bi yasam sonsuz degil ,rabbim dogru yolu gostersin ..

Canım telefon da yönlerdirme var, eşinin telefonun dan arama ayarlarına girip çağrıları yönlendire bas numaranı gir , eşini kim ararsa arasın sen de bunu bilecek sın ve istediğinde dinleye bileceksin WhatsApp tan da oluyor, ben yapmadım ama yapan çok kişi gördüm hatta bizim tanıdığımız bu şekilde eşinin onu aldattığını öğrenmiş ti, ve eşinin kadının evine gittiği gün baldızıyla onlara baskın yapmışlardı , ben nasıl yapılır detaylı bilmiyorum ama internetten arama yönlendirme nasıl yapılır diye araştırırsan öğrenebilir sin, ama yerinde olsam yapmm çünkü riskli işler bunlar, Allah'a havale et canım gün gelir burunlarından fitil fitil gelir, herşey sonsuza dek sürecek değil ya
Bunu deniycem esim anlarsada cocuklar ayarlarla oynamis derim cocuklar telenlari cok kurcaliyolar,,Allaha havale ettim ,hic bi yasam sonsuz degil ,rabbim dogru yolu gostersin ..
Yönlendirmede adama gelen çağrıların hepsi arkadaşa gelecek bir de telefonun üstünde işaret olacak adamın, adama hiç çağrı gelmeyecek o direk belli olur bi de dalar da açarsa çok fena
Butun cagrilar gelirse buyuk sıkınti

Ne bilim kuzum duydum öyle denk gelince söyleyeyim dedim 😂adam fark edermi acaba
Fikrin icin yinede tesekkur edrim

Amin canim benim insallah..

Şöyle bir işaret çıkıyor yaptığında telefonun tepesinde diye biliyorum, öyle telefondan anlayan biri değilse belki farketmeyebilir😅🫣Ekli dosyayı görüntüle 4441
Farketmesi cok sıkınti olmazda ona gelen butun cagrilarin bana gelmesi sıkınti olur

Şöyle bir işaret çıkıyor yaptığında telefonun tepesinde diye biliyorum, öyle telefondan anlayan biri değilse belki farketmeyebilir😅🫣Ekli dosyayı görüntüle 4441
Farketmesi cok sıkınti olmazda ona gelen butun cagrilarin bana gelmesi sıkınti olur
Vermemek gibi bir şey olamaz bak sana şunu diyüm sadece eğer anne çocukları istemezse devlet babaya veriyor diper türlü anne çocuklarını istiyorsa çocuklarını direk anneye veriyorlar hem çocuklarına da sorulur bu soru belirli yaştakilere emin ol . Bunu kendine de yapma cidden böyle hemcinslerime çok üzülüyorum 🥺🥺
Canim devlete karsi koymazlar rahat vermezler benle cocuklarima cocuklarim olmadan hayatimin anlami yok ki,,bide devlet sanirim maddi durumada bakiyo anne bu konuda yetersiz gorulurse vermeyebilirlerde o zmnda buyuk sıkinti olurRabbim bana ve benim gibilerin yardimcisi olsun..cok tesekkur ederim

Canim devlete karsi koymazlar rahat vermezler benle cocuklarima cocuklarim olmadan hayatimin anlami yok ki,,bide devlet sanirim maddi durumada bakiyo anne bu konuda yetersiz gorulurse vermeyebilirlerde o zmnda buyuk sıkinti olurRabbim bana ve benim gibilerin yardimcisi olsun..cok tesekkur ederim
Allah yardımçın olsun amma bence burda ençok suç eşinde bikişi eşini ailesine savunamıyorsa suç o kişide eşin ailesine bi dur demeli o benim karım çocuklarımın annesi deye bilmeli diyemiyorsa artık allah islah edsin. Eşinizi ailenize karşı savunamıyacaksınızsa neden evlenirsinizki elin kızınıda mutsuz ediyorlar. Allah yardımçın olsun canım inşaallah duzelir
Zaten en buyuk suc esimde o izin vermezse kimse bana bisey diyemez esime arama giremez ama ,resmen kör anasini babasini asla gecmiyo onlar derse hakli oluyolar ,madem bu kadar seviyodun anangili evlenmeyeydin diyorum hata yaptim diyor ,bu hatayi sen yaptin ama bana cektirmeye hakkin yok diyom ama karsimda duvarla konusyom resmen ,insallah duzelir pek umudum yok ama Allah ol derse hersey oluverir..

Son düzenleme:

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kaynanamgilde namaz kilar oruc tutarlar geregini yerine getirmezler...cok haklisin canim her kadin degerlidir hatta kim benim konussa hani gorunce cok begenirler ,gerek kisilik acisindan gerek kulturel acidan her yonden hos bir kadin oldugmu solerler ,bide donup esim ve ailesine bakiyorum hic deger gormedim ,cogu kisi bu aile sana olmamis nerden geldin buraya diyolar ,en can acitani bu ,disardan herkes sana deger verirken yanindakilerin kiymetini bilmemesi insani cok uzuyor...hani kotu bi es ve kotu gelin olsam neysede oylede degilim ama iste cogu iyi kadinin degerinin bilinmedigi ellerde ziyan olmasi ..bu bi imtihan sanirim ...bi cikis yolu bulamadim cok denedim ayrilip kendime bi hayat kurmayi ama hayat o kadar zorki ortam o kadar kotuye 2 cocukla cok zor kapilar kapandi yuzume ,bende o yuzden ne yapup ne edip esimi kendi tarafima cekmem gerektigini dusundum en azindan cocuklarim buyuyene kadar,ondan sonra zaten ayrilik gozukuyor ,tabi genligimde gecmis olcak bilmiyorum cocuklarmin hayatini tercih ettim ben onlarsiz onlarda bensiz yasayamaz ..ya esim duzelir mutlu bi hayat yasariz yada kaderime cocuklar icin razi olcam 😔deger ve sevgi gormemek o kadar buyuk bi yoklukki ...Allah beterinden korusun artik ne diyim ,cok tesekkur ederim hepinize..

Butun cagrilar gelirse buyuk sıkınti

Amin canim benim insallah..

Zaten en buyuk suc esimde o izin vermezse kimse bana bisey diyemez esime arama giremez ama ,resmen kör anasini babasini asla gecmiyo onlar derse hakli oluyolar ,madem bu kadar seviyodun anangili evlenmeyeydin diyorum hata yaptim diyor ,bu hatayi sen yaptin ama bana cektirmeye hakkin yok diyom ama karsimda duvarla konusyom resmen ,insallah duzelir pek umudum yok ama Allah ol derse hersey oluverir..
Maddi durumun önemli değil nafakayı ondan bağlıyorlar zaten sen dışarıdan dikkat çeken biriysen ondan da böyle yapıyor olabilirler senin kendine güvenini yıkıp itaat ettirmek için.Çağrı yönlendirme senin işine yaramaz bence arayanı açamayacaksın ki boşuna kendini riske atacaksın hani başka kadından şüphelensen o zaman işe yarar da

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Maddi durumun önemli değil nafakayı ondan bağlıyorlar zaten sen dışarıdan dikkat çeken biriysen ondan da böyle yapıyor olabilirler senin kendine güvenini yıkıp itaat ettirmek için.Çağrı yönlendirme senin işine yaramaz bence arayanı açamayacaksın ki boşuna kendini riske atacaksın hani başka kadından şüphelensen o zaman işe yarar da
Disardan cektigim icin bole davranabileceklrini pek dusunmemistim ama olabilir de,yani yorumlara bakilirsa yonlendirmede sıkınti olabilir esimin bi suru erkek arkadasi koylusu dayisi didisi hepsi benim telefonuma yonlencek anladigim kadariyla cok buyuk sıkinti kendi rehberindeki kisileri benim telfinmda arama olarak gorurse cok buyuk yanlis anlsilma olur ,sanirim bu dusuncedende fayda yok ,Artik isim Allaha kalmis,acaba adama büyü yapmis olabilirlermi cunku anasi gile bu kadar itaat eden bi erkek gormedim🙄diger kardesleri yeri geldimi ailesine yolu bildirirler ama benimki ole defil

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar