Hanimlar benim icin cok onemli bakarmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde 2 çocuk Annesi tarafından oluşturulan Hanimlar benim icin cok onemli bakarmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,842 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Hanimlar benim icin cok onemli bakarmisiniz
Konbuyu başlatan 2 çocuk Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 çocuk Annesi

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ama kimseyle paylasmicam ki sadece dinleyip silicem sadece ne ceviriyolar onlari ogrenmem lazim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnsallah rabbim sabir versin bana ama canim bazen cidden sabir diye bisi kalmiyo ,ne bilim son care bole bi yol geldi aklima
Paylaşman ayrı bir suç kaydetmen ayrı suç canım zaten yakalanırsan diyorum yoksa nereden bilecekler ama bir anlık sinirle eşine gösterirsen ya da eşin farkederse başına büyük bela açarsın

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bunu yapan hackerlar var click baitle yapıyorlar ama yakalanırsan sana dava açabilir 🤷🏻‍♀️
Bu hackerleri nasil bulabilirim

Paylaşman ayrı bir suç kaydetmen ayrı suç canım zaten yakalanırsan diyorum yoksa nereden bilecekler ama bir anlık sinirle eşine gösterirsen ya da eşin farkederse başına büyük bela açarsın
Canim gostersem bile esim enfazla buyuk tastisma olu beni siyate falan etmez ,burasi dogu bolgesi hani ne kadar nefret etsede karisini sikayet ederse yada mahmeye falan dusururse cok ayiplilarlar ,burdaki toplum kulturu yani

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Bu hackerleri nasil bulabilirim
Donanımhaber’in forumlarında çok fazla var ama çok dikkatli olman lazım çünkü adamlar her şeyi yapabiliyorlar fotoğraflara, banka hesaplarına girmek de dahil.Şahsen ben olsam bu işe girmem çünkü adam öyle böyle onları dinliyorsa ne farkedecek ki onların ne dediklerini bilmen aklı erse kendi karşılık verir öyle değil diye

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Donanımhaber’in forumlarında çok fazla var ama çok dikkatli olman lazım çünkü adamlar her şeyi yapabiliyorlar fotoğraflara, banka hesaplarına girmek de dahil.Şahsen ben olsam bu işe girmem çünkü adam öyle böyle onları dinliyorsa ne farkedecek ki onların ne dediklerini bilmen aklı erse kendi karşılık verir öyle değil diye
Haklısın kuzum

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Banka hesaplarina falan erismelerini istemem ,ama kendi telefonumdan onlarin ne konustugnu ogrenk istiyorum ,baskasina guvenemem ki ,parasini falan cekip hesaplarini ele gecirrlerse iste o zaman facia olur

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Banka hesaplarina falan erismelerini istemem ,ama kendi telefonumdan onlarin ne konustugnu ogrenk istiyorum ,baskasina guvenemem ki ,parasini falan cekip hesaplarini ele gecirrlerse iste o zaman facia olur
Bence bunlara kalkışma eşinle konuş ha anlamiyorsa yoluna bak anlasamıyorsan sana deger vermiyorsa hayat gecmes

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Umarim bunu burda sormak yasak degildir ,simdi biz evimizi tasimistik hatirlayan vardir,esim her hafta sonu babasigile gidiyo kaynanamgil,esimi dolduruyolar kaynatam zaten yillardir beni esime kotuluyo onlar yuzunden 7 senedir bir turlu birbirimize isinamiyorz, her kavmamiz onlar yuzunden cikiyo ,esime soruyom seni dolduruyolar inkar ediyo ama ,bazen agzindan kaciriyo ,hic kacirmasada ben gozlerine baktimmi anliyom esimi doldurduklarini,ne solediklerini ne yaptiklarini bilmrm lazim ona gore bi onlem almam lazim o yuzden esimin teline ortami dinleme yada ailesiyle konustugu zaman ona farkettirmeden kendi telefonumdan dinleyebilecegim bi program var mi aca ,ucretsiz olarak bı bilginiz varmi ,netten baktim ucretli uygulamalar ,bole play storeden indircegim esimin farkedemeyecegi bi uygulama istiyorm malum teknoloji cok gelisti mutlaka vardir ,lutfen cok ihtiyacim var arkamdan ne isler ceviriyolar ogrenmem lazim ona gore dikkat etmem lazim ...😕oglum buyuyor artik tartisgimizda anlaiyor ve mutsuz olmaya basliyor aile huzursuzlugun onu etkilemesini istemiyorum bi seyler yapmam lazim
Malesef ücretsiz böyle bir uygulama yoktur hepsi paralı yapacağın şey hiç doğru değil ama bence boşver sonra yakalanırsın daha kötü olur

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bence bunlara kalkışma eşinle konuş ha anlamiyorsa yoluna bak anlasamıyorsan sana deger vermiyorsa hayat gecmes
Hayat gecmiyo zaten bosanmak istedim cocuklarimi vermemekle tehdit etti

Malesef ücretsiz böyle bir uygulama yoktur hepsi paralı yapacağın şey hiç doğru değil ama bence boşver sonra yakalanırsın daha kötü olur
Ucretsiz degilse sıkıinti zaten

Ucretsiz degilse sıkıinti zaten
Evebeyn denetim uygulamaliryla dinlenebilir mi acaba

Tüm sayfalar yüklendi.