Hanimlar benim icin cok onemli bakarmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde 2 çocuk Annesi tarafından oluşturulan Hanimlar benim icin cok onemli bakarmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,840 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Hanimlar benim icin cok onemli bakarmisiniz
Konbuyu başlatan 2 çocuk Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 çocuk Annesi

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yok ya bir kısım var kadınlar sanki insan değilmiş gibi davranıyor Allah’tan da korkmuyorlar halbuki peygamberimiz kadınlar için "Kadınlar size Allah'ın bir emanetidir." demiş “Size ve ailenize köle yarattım, siz onların sahibisiniz” dememiş ki
Ah canim benim ,bunlarin dinden imandan ne yazikki haberleri yokki ,Allahtan korksalar zaten yapmazlar ama adam dinen boyle şoyle diyom tinlamiyo ,hatta benim uydurdugumu dusunuyolar,bazen dini seyler anlattigimda

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Sirf inat olsun diye vermezler ,benim arkamda o kadar guclu cevrem yok,ailem varda is kan davasina gider ,burda bosanmakta ayri bir illet ..
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim alemde arkamda durur aslindada dedigim gibi ailemin basini belaya sokmak istemiyorum

Benim alemde arkamda durur aslindada dedigim gibi ailemin basini belaya sokmak istemiyorum

Bide anasi bakamaz bile o kadar guclu degil yani,ama sirf inat ugruna cocuklarimi vermemek icin herseyi yaparlar
Eğer istersen çocuklarının kimliğini ve senin ismini kimliğini değiştirerek başka bir şehire taşıyor devlet, izini kaybettirebilirsin bir süre sığınma evinde kalırsın sonra da hayatına bakarsın ama tabi herkesi silmen lazım ailenle de görüşmen zorlaşır

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Eğer istersen çocuklarının kimliğini ve senin ismini kimliğini değiştirerek başka bir şehire taşıyor devlet, izini kaybettirebilirsin bir süre sığınma evinde kalırsın sonra da hayatına bakarsın ama tabi herkesi silmen lazım ailenle de görüşmen zorlaşır
Siginma evinede gittim ama oglum cok zorluk cikardi disari cikmak yasakti oglum surekli agliyodu ,en fazla 6 kalabiliyosun ondan sonra yine cikman gerek telefon falan yasakti ,ailemlede zor gorusyodum ,kimlik degistirp baska sehire tasimalarini ilk defa duyuyorum ,baska sehirde iki cocukla Tanimadigim sehir nasil yaparim onuda bilmiyorum

Yok ya ama sen bir şey yapsan sen dinsiz imansız olursun bilirim öyle insanları
Aynen ya ,isin ucu kendilerine donunce Allahtan bahsederler ,halbuki hic korkmazlar bile ,sen biliyon bu insanlari demk

Yok ya ama sen bir şey yapsan sen dinsiz imansız olursun bilirim öyle insanları
Aynen ya ,isin ucu kendilerine donunce Allahtan bahsederler ,halbuki hic korkmazlar bile ,sen biliyon bu insanlari demk
Rabbim bunlari ıslah etsin inşallah
Amin canim

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Siginma evinede gittim ama oglum cok zorluk cikardi disari cikmak yasakti oglum surekli agliyodu ,en fazla 6 kalabiliyosun ondan sonra yine cikman gerek telefon falan yasakti ,ailemlede zor gorusyodum ,kimlik degistirp baska sehire tasimalarini ilk defa duyuyorum ,baska sehirde iki cocukla Tanimadigim sehir nasil yaparim onuda bilmiyorum

Amin canim
Benim çalıştığım şirkette bi abi vardı bizi onla eşleştirdiler eküri diyorlardı birimiz kasaya bakarken ötekimiz reyonda kalıcaz işte yemeğe dönüşümlü gidiicez falan.Sürekli kasaya gelmezdi orada burada çay içerdi, namaza giderdi, bana tesettüre girmemi falan söyler dururdu, tuvalete gidemiyordum kasaya gelmediğinden reyonum boş diye azar yiyordum sürekli.Söylediğimde gelmiyor diye bizi ilgilendirmez diyordu müdür yardımcısı söyle gelsin diyordu.Bir günü zar zor tuvalete gittim bi baktım mescitte telefonla konuşuyor 🤦🏻‍♀️ Bana din dersi veren adam sürekli benim hakkıma girdi.Namaza gitmiyor diye bi arkadaşa laf edip duran diğer abi karısını dövüyordu.Müdür yardımcısı da sözde dini bütündü ama bana iftira atıp duruyordu en son bölge müdürü azarladı da durdu.En son onunla kavga edip işi bıraktım sonradan öğrendim kendine fazladan saat yazıyormuş fazladan mesai parası alabilmek için.Bizim müdür de bizim mesaileri siliyordu halbuki yasa gereği 1,5 kat fazla kullanmamız gerekiyordu.Bunların hepsi namaz zamanı oruç zamanı bana akıl veriyorlardı

Amin canim
Bazen artı eksi hesabı yapmak lazım.Bütün hayatım böyle mi geçsin yoksa risk mi alayım diye.Bak yanlış anlama ama burada kocası değer veren, ağzının içine bakan onlarca kadın var.Sen onlardan değersiz değilsin sen de güzel, mutlu bir hayatı hakediyorsun.İnşallah da hakettiğin hayata kavuşursun nasıl olursa olsun.Ölüm var kimse kalıcı değil kaynananla kayınbaban da kazık çakmamış sonuçta belki de sabrın sonu selamettir

Son düzenleme:

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Canım telefon da yönlerdirme var, eşinin telefonun dan arama ayarlarına girip çağrıları yönlendire bas numaranı gir , eşini kim ararsa arasın sen de bunu bilecek sın ve istediğinde dinleye bileceksin WhatsApp tan da oluyor, ben yapmadım ama yapan çok kişi gördüm hatta bizim tanıdığımız bu şekilde eşinin onu aldattığını öğrenmiş ti, ve eşinin kadının evine gittiği gün baldızıyla onlara baskın yapmışlardı , ben nasıl yapılır detaylı bilmiyorum ama internetten arama yönlendirme nasıl yapılır diye araştırırsan öğrenebilir sin, ama yerinde olsam yapmm çünkü riskli işler bunlar, Allah'a havale et canım gün gelir burunlarından fitil fitil gelir, herşey sonsuza dek sürecek değil ya

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Canım telefon da yönlerdirme var, eşinin telefonun dan arama ayarlarına girip çağrıları yönlendire bas numaranı gir , eşini kim ararsa arasın sen de bunu bilecek sın ve istediğinde dinleye bileceksin WhatsApp tan da oluyor, ben yapmadım ama yapan çok kişi gördüm hatta bizim tanıdığımız bu şekilde eşinin onu aldattığını öğrenmiş ti, ve eşinin kadının evine gittiği gün baldızıyla onlara baskın yapmışlardı , ben nasıl yapılır detaylı bilmiyorum ama internetten arama yönlendirme nasıl yapılır diye araştırırsan öğrenebilir sin, ama yerinde olsam yapmm çünkü riskli işler bunlar, Allah'a havale et canım gün gelir burunlarından fitil fitil gelir, herşey sonsuza dek sürecek değil ya
Yönlendirmede adama gelen çağrıların hepsi arkadaşa gelecek bir de telefonun üstünde işaret olacak adamın, adama hiç çağrı gelmeyecek o direk belli olur bi de dalar da açarsa çok fena

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar