Hanımlar merhaba bı sorum olacaktı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sewdam tarafından oluşturulan Hanımlar merhaba bı sorum olacaktı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,398 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hanımlar merhaba bı sorum olacaktı
Konbuyu başlatan Sewdam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sewdam

Sewdam

Kayıtlı Üye
rank
Birde etli mi yiyeceksin. Benim doktorum kesinlikle yenmemesi lazım demişti. Sonuçta çiğ et. Bende Urfa da öğretmenlik yapmıştım. Yumurtalı hoşuma giderdi . Çok canım isterse öyle yerim
Biz çok yiyoruz her hafta neredeyse hamd olsun şu ana kadr bı sikinti yaşamadım cnm 🙂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım benim çiğ köfte yoğurmak uzun süreli bi efor gerektiriyor sen fark etmesende karnına kasıklarına yük biner yorulursun çocuğun sağlığı onların keyfinden önemli kusura bakmasınlar hiç bir şey yapma senin şu an birpoşet dahi taşımaman gerekiyor
Degilmi aynn 🙂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm yapabilirsin zararı olmaz ama.fazla.kuvvet kullanma.. yavaş yavaş yap sende.. ama bana tuhaf gelen onlarin sana yogurmasi gerekiyor sen niye yoguruyorsun.. sonuçta sen hamilesin bunu onlar düşünmeli
El lezetleri yokmuş aman ne bilim Kısmet onlar yogursun beraber yeriz inş

ErrBaa🧑🧒

Kayıtlı Üye
rank
Kız bişey olmaz pamuk ipliğine mi bağlı sanki ama yogurmak istemiyorsan bahane et tabii.sen kesinlikle çiğ et yeme hatta dokunma bile

Tüm sayfalar yüklendi.