Hanımlar merhaba bı sorum olacaktı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sewdam tarafından oluşturulan Hanımlar merhaba bı sorum olacaktı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,399 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hanımlar merhaba bı sorum olacaktı
Konbuyu başlatan Sewdam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sewdam

Sewdam

Kayıtlı Üye
rank
Ben olsam hazırlarim malzemeleri onlara yogurtirrum zaten çiğköfte aserdim hep halenda canim istiyor eşim geçen ben yoguruyum dedi hiç yapmamış nasıl yapacak hazır çiğköfte harci ile makinada yaptım Super oldu
Bnm de eşim yapiyor guzl oluyor bn hep bilerek nazlaniyorm sen yap diye 🤣🤣 aynn öyle yapacam kaynanam yogursun bu bebeği bı yıldır bekliyoruz Allah'ın izniyle 💙

Gebe23

Kayıtlı Üye
rank
Etli olucaksa bence yapma zaten hamıleler çiğ et o kadar ellememesı lazım hayvan hastalıgı gecebılır brucella olma olasılıgı oluyor düşük oluyor sonuc olarak he eldıven gıyerım dersın ama oda yırtılır bısey olur gerek yok risk

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canlarım bn 11 haftalık hamileyim kaynanam ve ektim bana gelecekler çiğköfte yogurmami istediler eğer yogurursam bebeğim zarar görür mü sizce lütfen bilenler cevap versin ne yapmalıyım
☺️💖
Cnm yapabilirsin zararı olmaz ama.fazla.kuvvet kullanma.. yavaş yavaş yap sende.. ama bana tuhaf gelen onlarin sana yogurmasi gerekiyor sen niye yoguruyorsun.. sonuçta sen hamilesin bunu onlar düşünmeli

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Yok ya bilmiyorm ki üç hafta sonra hastaneye gidicem 🙂inş belli olur da hangisi olursa can 🙂💝

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Degilmi bilmiyorm ki ilk gebeliğin ya ne zararlı olur pek bilgim de yok
Canım benim çiğ köfte yoğurmak uzun süreli bi efor gerektiriyor sen fark etmesende karnına kasıklarına yük biner yorulursun çocuğun sağlığı onların keyfinden önemli kusura bakmasınlar hiç bir şey yapma senin şu an birpoşet dahi taşımaman gerekiyor

Z

Zelis33

Guest
Merhaba canlarım bn 11 haftalık hamileyim kaynanam ve ektim bana gelecekler çiğköfte yogurmami istediler eğer yogurursam bebeğim zarar görür mü sizce lütfen bilenler cevap versin ne yapmalıyım
☺️💖
Bence yoğurma bizde her hafta sonu yapardık şuan ben hamile olunca kaynanam izin vermiyor. Sürekli sarsildigin için çalkantılı oluyor ve yeni olusumda bir bebek. Bence yapma başka daha kolay şeyler deneyin. Kısır yesinler 😂

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
☺️💖
Bende Urfa kızı mardin geliniyim az çok biliyorum çiğ köfte yoğururken nasıl yorulduğunu ama kendini yormadığın sürece ve karnına baskı vermediğin sürece sıkıntı olmaz☺️

Kollarından güç alıyorsun yaparken ama ister istemez karnını da kasarsın canım yapma bence onların sana yapacağı yerde senden istiyorlar zukkum yesinler 😂
Ayy Allah seni ne etmesin😂

Kollarından güç alıyorsun yaparken ama ister istemez karnını da kasarsın canım yapma bence onların sana yapacağı yerde senden istiyorlar zukkum yesinler 😂
Ayy Allah seni ne etmesin😂
Benim çok şükür hiç bulantım falan olmadı sadece sırtım çok acıyor omuriligim kırılacak gibi acıyor
İlk hamilelikte oluyor cnm bendede o ağrı vardı senin organların rahmin gebeliğe hazırlanıyor ikince gebelikte pek Bi sıkıntı ılmaz yani ağrı olur ama ilk gebelik gibi değil☺️

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar