Sorum var Hanımlar resimli atıyorum ona göre bakın 🙏🏻

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Hanımlar resimli atıyorum ona göre bakın 🙏🏻 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,857 kez görüntülenmiş, 93 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hanımlar resimli atıyorum ona göre bakın 🙏🏻
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Benim ilk gebeliğimdede böyle pembe akıntı gelmişti canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah adettir canım ama dünden beri böyle içimi ateş basıyor sanki anlayamadım bide tişörtle dolanıyorum evde sıcak değil
Test yap canim

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Bencede oyle olmuyor adet olmus adet oldugda ilk kanin rengi oyle geliyor
İnşallah adettir canım ama dünden beri böyle içimi ateş basıyor sanki anlayamadım bide tişörtle dolanıyorum evde sıcak değil
Yerleşme kanaması; doğal adet döngüsüne göre beklenen kanama tarihinden genellikle 2 – 5 gün önce yaşanan, iç çamaşırda leke olarak görülebilen, pembe veya kahverengi renkli akıntı şeklinde kanamaya denir.
İNTERNETTE BUNU BULDUM CANIM BAK 😊
Teşekkür ederim balım♥️🙏🏻

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk gebeliğimdede böyle pembe akıntı gelmişti canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu kanın devamı gelmedi mi şimdi.bende akıntı kanama falan yok.bu ay yine mi gebelik yok yoksa😓

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hanımlar kaç gündür böyle hafif hafif kaşlarımın üstünden beri bi baş ağrım var yüzümde sivilce çıkmaz normalde benim iki üç tane ufak sivilce çıktı sürekli acıkma hissi var dün gece böyle bi anda vücudumu ateş bastı nefes alamıyorum o derece karnımın alt kısmı hafif ağrıyor 5,5 aydır hasta olmuyorum zaten bugünde pazar eczanede kapalı rengi açık olunca korktum açıkçası yerleşme kanaması da olabilir diye inşallah adet olmuşumdur🥺🥺🥺
Ekli dosyayı görüntüle 2805
Bende çok korkuyorum ya bizde baya bir süreden beri ilk prezervatif ile korunuyorduj sonra geri çekinme yolu ile korunmaya başladık ama korkudan geri presarvetife donerdim ama içim bir tuhaf 🤦🏻‍♀️mide bulantısı, balık kokusundan tiksinme gibi değişik değişik tepkiler veriyorum ha birde 1 aydır baş ağrısı çekmem de cabası test yapmaya korkuyorum açıkçası 🤦🏻‍♀️

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Bende çok korkuyorum ya bizde baya bir süreden beri ilk prezervatif ile korunuyorduj sonra geri çekinme yolu ile korunmaya başladık ama korkudan geri presarvetife donerdim ama içim bir tuhaf 🤦🏻‍♀️mide bulantısı, balık kokusundan tiksinme gibi değişik değişik tepkiler veriyorum ha birde 1 aydır baş ağrısı çekmem de cabası test yapmaya korkuyorum açıkçası 🤦🏻‍♀️
🙄bizde geri cekme.ile.gebe kaldim ben canim isdersen test yap

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar