Sorum var Hanımlar resimli atıyorum ona göre bakın 🙏🏻

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Hanımlar resimli atıyorum ona göre bakın 🙏🏻 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,932 kez görüntülenmiş, 93 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hanımlar resimli atıyorum ona göre bakın 🙏🏻
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar kaç gündür böyle hafif hafif kaşlarımın üstünden beri bi baş ağrım var yüzümde sivilce çıkmaz normalde benim iki üç tane ufak sivilce çıktı sürekli acıkma hissi var dün gece böyle bi anda vücudumu ateş bastı nefes alamıyorum o derece karnımın alt kısmı hafif ağrıyor 5,5 aydır hasta olmuyorum zaten bugünde pazar eczanede kapalı rengi açık olunca korktum açıkçası yerleşme kanaması da olabilir diye inşallah adet olmuşumdur🥺🥺🥺
Ekli dosyayı görüntüle 2805
Benca adet kanamasi gibi yerlasmada boyla acik kan hic gormadim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hayırlısı olsun canım Allah gönlünüze göre versin 🤲 ayy sende de olursa arkadaşların da olursa bu aralar ne kadar çok gebelik haberi almış oluruz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım hakkında hayırlısı olsun ama kanaman devam etmiyorsa yerleşme kanaması olabilir

Canım hakkında hayırlısı olsun ama kanaman devam etmiyorsa yerleşme kanaması olabilir
Olmasın ya oğlum daha 6 aylık 🤭🤭

Eşim geri çekiliyordu öyle korunuyorduk canım oda ne kadar işe yaradıysa artık
Canım ilk ay bende bilmeyerek öyle korundum sonra araştırdım en tehlikeli riskli yöntem oymuş sonra eşim korunmaya başladı bence bi test yaptır adet oldun mu canım

Bu kanın devamı gelmedi mi şimdi.bende akıntı kanama falan yok.bu ay yine mi gebelik yok yoksa😓
Canım bende akıntı ya da yerleşme kanaması olmadı gebeliğimde hiç

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar kaç gündür böyle hafif hafif kaşlarımın üstünden beri bi baş ağrım var yüzümde sivilce çıkmaz normalde benim iki üç tane ufak sivilce çıktı sürekli acıkma hissi var dün gece böyle bi anda vücudumu ateş bastı nefes alamıyorum o derece karnımın alt kısmı hafif ağrıyor 5,5 aydır hasta olmuyorum zaten bugünde pazar eczanede kapalı rengi açık olunca korktum açıkçası yerleşme kanaması da olabilir diye inşallah adet olmuşumdur🥺🥺🥺
Benim 1 2 damla şeklinde olmuştu yerleşme kanamam ama bilemedim şimdi hakkında hayırlısı olsun inşallah

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Geri çekme yöntemi en riskli yöntemlerden biri hatta korunma yöntemi dahi sayılmaz. Silince geliyorsa, ped doldurmayacak şekildeyse, en fazla 3 gün sürüyor pembe veya kahverengi olarak devam ediyorsa yerleşme kanamasıdır. Kesin ve net sonuç alabilmek için kan tahlili yaptırmanı öneririm
Tamam kuzum teşekkür ederim inşallah adettir😊🙏🏻

Benim 1 2 damla şeklinde olmuştu yerleşme kanamam ama bilemedim şimdi hakkında hayırlısı olsun inşallah
Teşekkür ederim 🤗

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canım benim korkunun ecele faydası yok direk kan ver net olur için rahat eder

Tüm sayfalar yüklendi.