Hanımlar🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde F♾️E♾️A tarafından oluşturulan Hanımlar🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 547 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hanımlar🤔
Konbuyu başlatan F♾️E♾️A
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

F♾️E♾️A

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 33 haftalık olduk hurma doğumu kolaylaştırır ve doğumdn sonra sütü artırır diyorlar ama ne zaman yemeye başlamalıyım bilgisi olan var mı şimdi başlasam mi yoksa biraz daha mı beklesem

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 33 haftalık olduk hurma doğumu kolaylaştırır ve doğumdn sonra sütü artırır diyorlar ama ne zaman yemeye başlamalıyım bilgisi olan var mı şimdi başlasam mi yoksa biraz daha mı beklesem
Canim şimdi erken tam emin değilim ama 36 yada 38 falan basliyacaksin sanırım benim 4 uncu gebeligim hic birinde de denemedim doğum sonu sutu artırdığını duydumda

F♾️E♾️A

Kayıtlı Üye
rank
bana ilk doğumda 10 gün kala yemeye başla demişlerdi ben denemedim ama aklımda kalmış :)
Ben denemeyi düşünüyorum belki kolay olur diye 😄 bekleyeyim biraz daha son haftalarda yerim artık
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim şimdi erken tam emin değilim ama 36 yada 38 falan basliyacaksin sanırım benim 4 uncu gebeligim hic birinde de denemedim doğum sonu sutu artırdığını duydumda
Hem doğumu kolaylastiriyomus hem de süt artiyomus diyolar bide Hz meryemde hurma yiyerek doğum yapmıştı ya vardır bı dogruluk payı diye düşünüyorum ondan deneyeceğim bakalım

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Çabuk açılmasını sağlıyor ben yedim faydasını gördüm. Doktoruna sor ne zaman yemen gerektiğini söyler. Kimisi 34 haftalıkken diyo kimisi doğuma yakınken diyo. Ben doğuma 1 haftadan az kalmıştı yemeye başladım her gün.Sancım yoktu ama açılmam olmuştu.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bende duydum ama denemedim canım bunda deneyeceğim diyordum geçenlerde aldım bi paket söylemeyeyim ne olduğunu da sıkıntılı çıktı paket çöpe attım tiksindim almadım daha sonra. Ama başlayacaksan erken daha 37 haftadan sonra yemeye başla günde 7 tane

F♾️E♾️A

Kayıtlı Üye
rank
Bende duydum ama denemedim canım bunda deneyeceğim diyordum geçenlerde aldım bi paket söylemeyeyim ne olduğunu da sıkıntılı çıktı paket çöpe attım tiksindim almadım daha sonra. Ama başlayacaksan erken daha 37 haftadan sonra yemeye başla günde 7 tane
Öyle yaparım canım benim Medine'den geldi hurmalar bir sorun çıkmaz diye düşünüyorum teşekkür ederim

Çabuk açılmasını sağlıyor ben yedim faydasını gördüm. Doktoruna sor ne zaman yemen gerektiğini söyler. Kimisi 34 haftalıkken diyo kimisi doğuma yakınken diyo. Ben doğuma 1 haftadan az kalmıştı yemeye başladım her gün.Sancım yoktu ama açılmam olmuş

Çabuk açılmasını sağlıyor ben yedim faydasını gördüm. Doktoruna sor ne zaman yemen gerektiğini söyler. Kimisi 34 haftalıkken diyo kimisi doğuma yakınken diyo. Ben doğuma 1 haftadan az kalmıştı yemeye başladım her gün.Sancım yoktu ama açılmam olmuştu.
Doğumdan sonra süt içinde faydalı olmusmuydu

Çabuk açılmasını sağlıyor ben yedim faydasını gördüm. Doktoruna sor ne zaman yemen gerektiğini söyler. Kimisi 34 haftalıkken diyo kimisi doğuma yakınken diyo. Ben doğuma 1 haftadan az kalmıştı yemeye başladım her gün.Sancım yoktu ama açılmam olmuş

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Öyle yaparım canım benim Medine'den geldi hurmalar bir sorun çıkmaz diye düşünüyorum teşekkür ederim

Eve gelip duş alana kadar pek gelmiyordu sütüm biraz geliyordu ama

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank

Benim aldığım yerden kaynaklı oldu herhalde canım taze düzgün görünüyorsa bir sıkıntı olmaz zaten ama erken daha başlama. Rica ederim ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar