Sorum var Hanımlar🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mirac'ın Annesi🤱💞 tarafından oluşturulan Hanımlar🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 596 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hanımlar🥺
Konbuyu başlatan Mirac'ın Annesi🤱💞
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ozlem003

Mirac'ın Annesi🤱💞

Kayıtlı Üye
rank
Ben dün acile gittim doktor kesenin çok küçük olduğunu söyledi içerde kanama yok dedi kan testinden sonra boş gebelikte olabilir dedi ilaç verdi bitane eve geldim yemek yedim ilacı içtim yattım gece kalktiğimda bi islaklik hissetim banyoya gittim baktım bi parça düşmüştü ama ağrım yok kanamamda çok az ondan hasyaneye gitmedim yani düşük yaptım kizlar 😔

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ben dün acile gittim doktor kesenin çok küçük olduğunu söyledi içerde kanama yok dedi kan testinden sonra boş gebelikte olabilir dedi ilaç verdi bitane eve geldim yemek yedim ilacı içtim yattım gece kalktiğimda bi islaklik hissetim banyoya gittim baktım bi parça düşmüştü ama ağrım yok kanamamda çok az ondan hasyaneye gitmedim yani düşük yaptım kizlar 😔
Geçmiş olsun canım skma canini hayirlisi buymuş ama hastaneye şuan gitmemienin sebebi nedir şuan gitmen gerekiyor evde düşük yapsan bile

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Kuzum çok üzüldüm rabbim bidaha evlat sevincini sana yaşatsın inşallah 🤲

Mirac'ın Annesi🤱💞

Kayıtlı Üye
rank

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kanamam az olduğu için gitmedim🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin canım benim inşallah 🥰
Kusura bakmayın ama yanlış yapiyosunuz şuan belki başka bir sorun var belki daha ciddi birşey olucak neden umursamıyoruz sanırım yanlış hatirlamiyosam 3 gün kanama olupta ağrı yok diye hastaneye gitmeden sizdiniz bir çocuk istiyorsanız bu sizin için değil tüm anne olmak isteyen veya olmayan çalışan herkeze söylüyorum o ben hamileyim olay bitti değil sen canlı tasiyosun en ufak bir sorunda hemen gitmen gerekiyor ne olursa olsun bir anne bebeğinin hareketini 10 dakka hissetmeyince deli dönüyor lütfen bilinçli davranmanızı rica ediyorum

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Çok üzüldüm çok geçmiş olsun bitanem en yakın zamanda Rabbim sana ve evlat isteyen herkeze nasip etsin inşallah hayırlısı ile

Mirac'ın Annesi🤱💞

Kayıtlı Üye
rank
Kusura bakmayın ama yanlış yapiyosunuz şuan belki başka bir sorun var belki daha ciddi birşey olucak neden umursamıyoruz sanırım yanlış hatirlamiyosam 3 gün kanama olupta ağrı yok diye hastaneye gitmeden sizdiniz bir çocuk istiyorsanız bu sizin için değil tüm anne olmak isteyen veya olmayan çalışan herkeze söylüyorum o ben hamileyim olay bitti değil sen canlı tasiyosun en ufak bir sorunda hemen gitmen gerekiyor ne olursa olsun bir anne bebeğinin hareketini 10 dakka hissetmeyince deli dönüyor lütfen bilinçli davranmanızı rica ediyorum
Cnm çok haklısın dünden beri kendimde değilim inan yataktayim şuan 😔 ama acile gidicem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok üzüldüm çok geçmiş olsun bitanem en yakın zamanda Rabbim sana ve evlat isteyen herkeze nasip etsin inşallah hayırlısı ile
Amin inşallah sağol cnm bnm😊🥺

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Cok üzüldum canim demeki bu dunya kismeti degilmis😔

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hastaneye gitmen lazım canım kendi kendine tanı koyma brpki de başka bir şey di düşen

Tüm sayfalar yüklendi.