Sorum var Hayırlı Akşamlar Hanımlar🥰😊

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Hayırlı Akşamlar Hanımlar🥰😊 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,055 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hayırlı Akşamlar Hanımlar🥰😊
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar canım ben hastayim valla gribim😐 burdan bütün hamile emziren annelere sesleniyorum ortalıkta felaket bir salgın var kendinizi koruyun lütfen 😊
Kuzum aynı durumdan bende müzdaribim annem üşütmüş cereyanda kalmış bende yanlışlıkla onun bardağındaki çayı içtim grip oldum burnumu çekmekten beynimi hissetmiyorum artık😰😰🥺🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlı. Akşamlar. Aleynam iyim. Şükür sen nasılsın canimmm
Çok şükür kuzum Allah iyilik versin hepimize inşallah 😊

Hayırlı. Akşamlar. Aleynam iyim. Şükür sen nasılsın canimmm

Aynen salgın var Zeynom doğru dedin kimle konussam herkez hasta bende hastaydım yeni atlatiyom grip salgını var
O kervanda bende varım malesef Elisaya bulaşmasın diye maskeyle dolaşıyorum evde🥺

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kuzum aynı durumdan bende müzdaribim annem üşütmüş cereyanda kalmış bende yanlışlıkla onun bardağındaki çayı içtim grip oldum burnumu çekmekten beynimi hissetmiyorum artık😰😰🥺🥺

O kervanda bende varım malesef Elisaya bulaşmasın diye maskeyle dolaşıyorum evde🥺
Ayy kuzum yaa bende bugün diğer günlere göre daha kötüyüm burnum gözüm eş zamanli akıyor yüzüm Çarşamba pazarı gibi 😐🤣

Emir'inAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı akşamlar dilerim cnm valla iyim mi desem kötü mü bilemedim oğlum vok bazlı uyuyamiyor benimde ağrılarım var hasıl başa çıkarım bilmiyorum😓😓

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar