Hastahaneye yatirdilar 11 haftada

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mucizebebek tarafından oluşturulan Hastahaneye yatirdilar 11 haftada başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,888 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hastahaneye yatirdilar 11 haftada
Konbuyu başlatan Mucizebebek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Angel

Deryaorhan26

Kayıtlı Üye
rank
11 haftsligim sabahtan berineleklenme vardi aksam kanama oldu progesteton oruloton ignede kullaniyodum acile geldik yatirdilar bebek canli dedler suan ama kanama devam ediyo bisey olur mu kizlarrr boyle basina gelip selametle tamamlayan varmi

11 haftsligim sabahtan berineleklenme vardi aksam kanama oldu progesteton oruloton ignede kullaniyodum acile geldik yatirdilar bebek canli dedler suan ama kanama devam ediyo bisey olur mu kizlarrr boyle basina gelip selametle tamamlayan varmi
Cok gecmis olsun dikkat et cok ayaga kalkma gerek duymadikca benimde ilk cocugumda bu sekilde olmustu hastanede yatmistim 3 4 kere Allahima sukurler olsun birakmadi beni bu aylarin cok onemli o yuzden cok dikkat etmen lazim Allahim evladini sana bagislasin uzulme aglama strese girme cunku bebegin daha cok hissediyor uzuluyor

Abrk

Kayıtlı Üye
rank
Benim başıma geldi canım 2 aylıkken kanamam oldu prosgetan kullandım sonra bı iğne yaptılar bana kanamam durmuştu ama kanamadan 2 tahta sonra iğne yaptı kanama devam ettiği için plesenta aşağıda oluşmuştu o yüzden kanamam olmuştu ayaklarım yüksekte sırt üstü tam 1 aydan fazla yattım sonra kanama durdu zaten ama 9 aydır yatıyorum aşağıda olduğu için sende ayakta durma bı de sitresten uzak dur güzel düşün güzel olsun insallah Allah senle beraberdir unutma

İ

İkranurun annesi :)

Guest
Canim benim bi akrabamin basina geldi ayni durum ona doktor hep yat uzan ke dini hicbirsey icin yorma dedj progestan mi ne o ilactan kullandi igne falan yanina akrabasi geldi hamileligi boyunca yalniz kalmadı hep yardim edildi islerine temizligine yemegine cok sukur benim kizla ayni lar yaslari elhamdullillah yasiyo yani kendini üzme sen aglama uzuldugunde bebeginde strese girer ve o da etkilenir bu durumdan mumkun ildugunca moralini yuksek tut he birde cok fazla yürüme ilk aylar da ayrica kanama da olabiliyor normal hamilelikte bile icini ferah tut allah kucagina almayi nasip etsin insallah

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Deli gibi agliyorum tutamiyorum kendimi her lavaboya gittigimde arkasindan kan geliyo igne vurdular ilac verdiler cok korkuyorum
Aaa oldumu şimdi bu bak babağide strese sokacaksın sakin ol nefes egzersizi yap 5 saniyede nefes 3 saniye tut 7 saniyede ver. Olumlama yap bişey olacak mı zarar görecek mi gibi kötü alt yapılı cümleler yerine bebeğim ve ben sağlıklıyız bebeğim ve ben hastaneden sağlıkla ayrılacağız cümlelerini tekrar et sürekli ama bu cğmleleri söylerken inan ağzın söylemesin beynin söylesin hadi bakıyım kes ağlamayı şimdi iyi pozitif düşünceler yükle kendine

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yengemde olmuştu 12 haftalıkken hemde oluk gibi kanaması olmuştu daha sonra 2 gün lekelenme sürdü 1 gece hastanede yattı iğne yapmışlardı çok şükür doğurdu şimdi 2 aylık bebeği Rabbim bebeğini de sana bağışlasın inşallah selamatle çıkarsınız birşey olmaz inş Allah’ın izniyle

Selinyilmaz

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim yengem 3 aylıkken kanama yaşadı bebeği iyiydi ama kanaması vardı hastanede yattı 2 3 gün şuan 30 haftalık içni ferah tut

Ipekdilan123

Kayıtlı Üye
rank
14 haftalıkken başıma geldi benimde 2 gun kaldim hastanede iğne ve progestan hap kullandım kanama durdu ama 2 ay kahverengi lekem devam etti cok sukur dinlenerek atlattım ve ilaçlarımı kullanarak suan 36+4 gunlugum moralini yüksek tutmaya calis insallah🤗

Linaninannesi

Kayıtlı Üye
rank
Merak etme beni de o haftada yatırdılar 3 4 gün kanama oldu ama geçti şükür.31 haftalık gebeyim şimdi

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Korkma canım buda geçer benimde 17 haftalikken olmuştu ilaçlarımı kullandım 1 ayda yattım hiç kalkmadim şimdi 1 yasinda kizim var iyi düşün iyi olsun kotuyu getirme aklına moralini yuksektut ki bebekde etkilenmesin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar