hastalandım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ysmn tarafından oluşturulan hastalandım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 668 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı hastalandım
Konbuyu başlatan ysmn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fadimana

ysmn

Kayıtlı Üye
rank
merhaba anneler pervane açıkken uyudum hastalanmisim bogazlarim inanilmaz kötü halsizim bitkinim 30 haftaligim kemiklerimde agriyor doktora gitmek istemiyorum isin acikcasi dogal yolla iyilessem daha iyi var mi tavsiyesi olan ?

Y

Yasoo_61

Guest
merhaba anneler pervane açıkken uyudum hastalanmisim bogazlarim inanilmaz kötü halsizim bitkinim 30 haftaligim kemiklerimde agriyor doktora gitmek istemiyorum isin acikcasi dogal yolla iyilessem daha iyi var mi tavsiyesi olan ?
Ahh kuzum ah.. Aynı seyı bende yasadım bogaz agrısı sonra hapsuruk heryerım agrıyordu bol bol dinlendim meyve yedım 3 5 gune kendime geldim zencefil kullanabilir mısın bılmıyorum oda cok ıyı gelıyor ama ben meyveler ve beslenmeyle atlattım cok gecmıs olsun 🥺

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Ahh kuzum ah.. Aynı seyı bende yasadım bogaz agrısı sonra hapsuruk heryerım agrıyordu bol bol dinlendim meyve yedım 3 5 gune kendime geldim zencefil kullanabilir mısın bılmıyorum oda cok ıyı gelıyor ama ben meyveler ve beslenmeyle atlattım cok gecmıs olsun 🥺
Aynen bende meyve ve süt ile atlattım şükür bu seferde diş ağrısı başladı 😒

E

Evrim

Guest
Sakın her bitkiyi içme. Çocuğa zarar verebiliyor ve Allah korusun düşüğe neden olabiliyor. Bence doktoruna sor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar