Hastane çantamı nasıl hazırlayacam sadece lazım şeyler fazla ıvır zıvır olmadn

• Konbuyu başlatan Zekiye Akyüz
  • Toplam 16 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zekiye Akyüz tarafından oluşturulan Hastane çantamı nasıl hazırlayacam sadece lazım şeyler fazla ıvır zıvır olmadn başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,645 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hastane çantamı nasıl hazırlayacam sadece lazım şeyler fazla ıvır zıvır olmadn
Konbuyu başlatan Zekiye Akyüz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze akdeniz
Merhaba kızlar doğum çantamı hazirliyacam ama ne almam gerekiyor bilmiyorum ilk doğumum bide
Canım bebek için 1 takım hastane çıkışı,3 adet normal takım,bi kaç tane çorap, 2 tane şapka,eldiven,15 adet bez,alt temizleme mendili,bi kaç tane ağız mendili,bi tane ince bi tane de kalın battaniye kendin için:2 adet pijama takımı,2 tane alt iç çamaşırı,bi tane emzirme atleti ve sutyeni,4 tane filan hasta bezi yada depend var ondan da alabilirsin ama sezeryan olunca onu kullanmak zor oluyor,2 adet çorap,1 tane terlik,yelek benim aklıma gelen bunlar canım hatta sana benim hazırladığım şeylerin fotosunu göndereyim

Ekli dosyalar

• 20210415_152709.jpg
    20210415_152709.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 180

Sevgiyavuzd

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar doğum çantamı hazirliyacam ama ne almam gerekiyor bilmiyorum ilk doğumum bide
Merhaba canım ben geçen ay doğum yaptım benimde ilkti o kadar çok şeı aldım ki yanıma çoğu şeyi kullanmadan getirdim sana kendim kullandığım ve gerekli olan şeyleri yazayım.
Bebek için ; 12li hastane çıkışı ve yedekte 5li hastane çıkışı
5 tane bebek bezi
Islak mendil
İnce battaniye ve kalın battaniye.
Kendim için ;
2 tane pijama takımı
Hırka
Terlik, çorap ve patik.
En az 3 tane hasta bezi
Fazladan atlet ve iç çamaşırı
Hastaneden çıkarken giymek için kıyafet.

Rüyaa

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım ben geçen ay doğum yaptım benimde ilkti o kadar çok şeı aldım ki yanıma çoğu şeyi kullanmadan getirdim sana kendim kullandığım ve gerekli olan şeyleri yazayım.
Bebek için ; 12li hastane çıkışı ve yedekte 5li hastane çıkışı
5 tane bebek bezi
Islak mendil
İnce battaniye ve kalın battaniye.
Kendim için ;
2 tane pijama takımı
Hırka
Terlik, çorap ve patik.
En az 3 tane hasta bezi
Fazladan atlet ve iç çamaşırı
Hastaneden çıkarken giymek için kıyafet.
Normal doğum icinmi yoksa sezaryen doğum icinmi bunlar

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Cnm öncelikle hastane çıkışı al .. biberon, psişik kremi, emzik , bez, mama, battaniye, yuz örtüsü, bı kaç tane zıbın, kendin içinde rahat kıyafetler , sütun gelmeme ihtimali olabilir süt pompası al.. kişisel bakım ürünlerin hastanede çok kalacaksan tabi.. sağlıkla kucağına al bebeğini cnm 🥰

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hayatım normal doğum yaparsan 1gun kalıyorsun sezaryen doğum yaparsan 2gun ona göre bebeğe hastane çıktısı al 10lu takım olarak ama bence yedek 2takim daha koy kusar kaka yapar ben ilk bebekte 1takim koymuştum bebek kustu bezle kaldı kıyafet istedi hastane bebeğin yedek kıyafeti varmı dedi yok dedim hastane karşısı AVM di eşime söyledim gidip aldı rezillik çektim bence yedek bebek takimi al kaç gün kalacaksan hastanede bebek bezi ıslak Mendil alt açma örtüsü kalin battaniye eğer kışın dogacaksa kendin için neyle rahat edersen pijama takımı yada gecelik terlik çorap iç çamaşırı depend bez saçını toplamak için toka sabahlık al kalın kalkıp yürüyeceksin bebeği taşımak için puset hastaneden çıkarken

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar