Hastane çantamı nasıl hazırlayacam sadece lazım şeyler fazla ıvır zıvır olmadn

• Konbuyu başlatan Zekiye Akyüz
  • Toplam 16 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zekiye Akyüz tarafından oluşturulan Hastane çantamı nasıl hazırlayacam sadece lazım şeyler fazla ıvır zıvır olmadn başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,663 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hastane çantamı nasıl hazırlayacam sadece lazım şeyler fazla ıvır zıvır olmadn
Konbuyu başlatan Zekiye Akyüz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze akdeniz

Ceylinilda

Kayıtlı Üye
rank
Ben hastane çıkısınını kundaginin icine bohça yaparcasina katladim koydum ,bir takimda yedek aldım ,peluş battaniye ve kalın bataniye aldim,bezi ,kremi,ıslak mendili ve biberon koydum..
Kendim icinde 2 adet pijama takimi ,şal ,iç camasiri ,terlik, ped, ıslak mendil ve tarak.. hastaneden cikarken giymek icinde esofman takimi koydum..ihtiyac harici birsey koymaya gerek yok, sag salim evine gelmek nasip olsun🤲💕

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Canım bebek için 1 takım hastane çıkışı,3 adet normal takım,bi kaç tane çorap, 2 tane şapka,eldiven,15 adet bez,alt temizleme mendili,bi kaç tane ağız mendili,bi tane ince bi tane de kalın battaniye kendin için:2 adet pijama takımı,2 tane alt iç çamaşırı,bi tane emzirme atleti ve sutyeni,4 tane filan hasta bezi yada depend var ondan da alabilirsin ama sezeryan olunca onu kullanmak zor oluyor,2 adet çorap,1 tane terlik,yelek benim aklıma gelen bunlar canım hatta sana benim hazırladığım şeylerin fotosunu göndereyim
Cok güzel sağlıkla kurtulup gelmeyi nasip etsin Allahım bu paketler süper oluyor pratik aradığını buluyorsun eve gelende kirlenmeden geliyo ay ben güya az az koymuştum hepsi kullanılmadan geldi zaten hasta bezi boşa almışım paket olduğu gibi duruyor iki tane hastane verdi sonrasında da doktor onu kabul etmiyo bebek bezi kullandım bebeğe kendime aldığım tüm takımlar eve geldi kullanılmadan bir tane kendin için doğum sonrası birde hastaneden çıkarken giyeceğim birşey al tamam ama sezeryan olanlar bu bebek ağız mendilleri varya kızlar kendinize ondan alın yaanin üzerine koyun pet iç çamaşırı deyipte agritmasin o süper oluyor

Cok güzel sağlıkla kurtulup gelmeyi nasip etsin Allahım bu paketler süper oluyor pratik aradığını buluyorsun eve gelende kirlenmeden geliyo ay ben güya az az koymuştum hepsi kullanılmadan geldi zaten hasta bezi boşa almışım paket olduğu gibi duruyor iki tane hastane verdi sonrasında da doktor onu kabul etmiyo bebek bezi kullandım bebeğe kendime aldığım tüm takımlar eve geldi kullanılmadan bir tane kendin için doğum sonrası birde hastaneden çıkarken giyeceğim birşey al tamam ama sezeryan olanlar bu bebek ağız mendilleri varya kızlar kendinize ondan alın yaanin üzerine koyun pet iç çamaşırı deyipte agritmasin o süper oluyor
Aynen bunu internette görüp böyle paket paket yaptım ve istediğim herseyi çantada rahatlıkla buldum canım

Sirac Mehri annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben hastane çıkısınını kundaginin icine bohça yaparcasina katladim koydum ,bir takimda yedek aldım ,peluş battaniye ve kalın bataniye aldim,bezi ,kremi,ıslak mendili ve biberon koydum..
Kendim icinde 2 adet pijama takimi ,şal ,iç camasiri ,terlik, ped, ıslak mendil ve tarak.. hastaneden cikarken giymek icinde esofman takimi koydum..ihtiyac harici birsey koymaya gerek yok, sag salim evine gelmek nasip olsun🤲💕
Hastane bebeye zaten veriyor her seyin bi hastene cikisi yeter

Gamze akdeniz

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar doğum çantamı hazirliyacam ama ne almam gerekiyor bilmiyorum ilk doğumum bide
Bende yeni hazırladım sezeryan olucam ben 2 inci bebeğim canım ben çantama
1. Bebek için hastane çıkışı 10 lu baddaniyesifalan hepsi içinde yani içinde tulumu atlet zıbın patilki alt ağız mendili baddaniye eldiven şapka hepsi oluyo zaten
2. 1 tane normal hastane çıkışı
Çorap
Yedek çıtçıtlı
Bebek bezi pamuk ıslak mendil
Biberon emzik ve kalın baddaniye koydum ve ilk giyeceklerini ayrı peketledim hemşireye vermek için kendim için 3 adet pijama takımı koydum öncekinde çok kanama olmustu çünkü
Hasta bezi ped
İç çamasır 2 atlet 3 külot 2 adet emzirme sutyeni çorap ameliyataneden çıkınca çok üşüme geliyo bitane kalınn hırka
Kişisel bakım diş fırçası makyaj malzemesi gögus ucu krem yara oluyo ilk emzirince gibi şeyler bukadar ha bide bebiş mama alıcam ilk akşam sutum gelmemişti ilkinde bu sefer temkinli olucam ha bide terlik hastanede yurutuyolsr ya lazım oluyo onun dışında bende bilmiyorum Bi eksiğim varmı kaldımı diye

Tüm sayfalar yüklendi.