Hastane çantası kaçıncı haftada hazirlanmali

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Leyla Alkaç tarafından oluşturulan Hastane çantası kaçıncı haftada hazirlanmali başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,118 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Hastane çantası kaçıncı haftada hazirlanmali
Konbuyu başlatan Leyla Alkaç
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çocuklarm benim herşeyim

Zeynepreyyan88

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar hastane çantasıni kaçıncı haftada hazırladınız uygulamaya göre 34 haftadayim ve sezeryan doğum olacak sizce erkenmi bide hasta bezi mi almalıyım yoksa normal petmi
Hastane çantası hazırla sezeryan olucam diye erteleme. Her zaman verilen günde bebek gelmez. Öncesinde de doğum başlarsa acil sezeryana alırlar.

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Hastane çantası hazırla sezeryan olucam diye erteleme. Her zaman verilen günde bebek gelmez. Öncesinde de doğum başlarsa acil sezeryana alırlar.
Hazırladım koydum kenara cnm haklısın zaten riskli durumlarim var Dr de öyle dedi ilkinki gibi sorunlar çıkarsa her an alırım dedi ama çok şükür bı sıkıntı yok şimdilik
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

En ideal hafta 34 hafta
Demi bencede hem normal hem sezeryan doğum için idaal

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Hazirlayabilirsin cnm ama dha var bence sezeryan olcagi icin biraz gecte hazrlayabilirsn
34 te hazirladim canım şimdi iki hafta kaldı artık iyiki o zaman hazirladim diyorum çünkü aklıma bişey geliyo aa şuda eksikti diyorum koyuyorum ilkinde herşey eksik kalmıştı evden getirtmiştim sürekli

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Bende 34+3 hamileyim 10 gundur cantami hazırladım canim bence hazirla ne olur ne olmaz ben normal pedde koydum hasta peddi de benim ilkinde kanamam az olmuştu hasta pedi rahatsiz ediyordu bunda garantiye aldim ne olur ne olmaz diye

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Bende 34+3 hamileyim 10 gundur cantami hazırladım canim bence hazirla ne olur ne olmaz ben normal pedde koydum hasta peddi de benim ilkinde kanamam az olmuştu hasta pedi rahatsiz ediyordu bunda garantiye aldim ne olur ne olmaz diye
Hazırladım canım ikisini de koydum hasta bezi benide rahatsız ediyor ama ne olur ne olmaz belki çok kanama olur dediğin gibi garanti olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar