Hastane odası süsleme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamzesahin tarafından oluşturulan Hastane odası süsleme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,247 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hastane odası süsleme
Konbuyu başlatan Gamzesahin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamzesahin

ErrBaa🧑🧒

Kayıtlı Üye
rank
Çok teşekkür ediyorum cnm 🥰 normal doğum olucak insan zamanını kestiremiyor erkenden alıp koyayım demiştim nasip artık
Tmm o zmn sen doğuma girince o kutsal görevi (oda süslemeyi) yanında geleceklerden biri hallletsin.içinde bırakma cnm .istediğin şey gayet masum.ne insanlar tanıyorum kink suit odalar vs tutuyorlar.süsle gitsin.güzelce makyajında yap fotolarını da çektir hatıra kalsın💐💐

Gamzesahin

Kayıtlı Üye
rank
Tmm o zmn sen doğuma girince o kutsal görevi (oda süslemeyi) yanında geleceklerden biri hallletsin.içinde bırakma cnm .istediğin şey gayet masum.ne insanlar tanıyorum kink suit odalar vs tutuyorlar.süsle gitsin.güzelce makyajında yap fotolarını da çektir hatıra kalsın💐💐
Çok hoşsunuz ne güzel yorum 🥰 teşekkğr ediyorum umarım her hamile kadının gönlünce olur herşey 😊 hep içimde kalmıştı az da olsa yapıcam artık

Aydanin_annesi_ilkay

Kayıtlı Üye
rank
Cok sacma ya onlarda yapamadim bunlarda yapiyim huzuri masraf hepsi zaten covidden kimseyi kabul etmemeniz lazim gorgusuzlukten baska bisy degil
Siz sevmeyebilirsiniz ama lütfen saygı duyun ve uslubunuzada dikkat edin kimse kimseyi kırmak zorunda değil içinden gelmiş annelik çok kutsal kimsenin kimseyi incitmeye hakkı yok

K

kbraaydn

Guest
Siz sevmeyebilirsiniz ama lütfen saygı duyun ve uslubunuzada dikkat edin kimse kimseyi kırmak zorunda değil içinden gelmiş annelik çok kutsal kimsenin kimseyi incitmeye hakkı yok
Bende dün aynı böyle bir pos açıp aynilarini sordum kendini bilmez in biri de aynı bu arkadaş gibi yok gereksiz yok bilmem ne yazmıştı banada ve tartıştık bizde diğer konularda degilde nedense bu tarz şeylerde hemcinslerini cekemediklerini düşünüyorum herkesin kendi zevki saygı duyun size şahsi fikrinizi soran olmadı ki gerek duyuyur musunuz duymuyor musunuz diye bize ne yaniii !!!

Gamzesahin

Kayıtlı Üye
rank
Bende dün aynı böyle bir pos açıp aynilarini sordum kendini bilmez in biri de aynı bu arkadaş gibi yok gereksiz yok bilmem ne yazmıştı banada ve tartıştık bizde diğer konularda degilde nedense bu tarz şeylerde hemcinslerini cekemediklerini düşünüyorum herkesin kendi zevki saygı duyun size şahsi fikrinizi soran olmadı ki gerek duyuyur musunuz duymuyor musunuz diye bize ne yaniii !!!
Yorum yazmayabilirdi halbuki demi neden hamile hem cinsinin moralini bozar anlamadım bence sizde istediğinizi yapın yaptırın annemiz bizi bir daha mı dünyaya getircek para bu bulunuyor elbet ama zaman geri gelmiyor herşey vaktinde güzel

Tuğba06

Kayıtlı Üye
rank
Zeynepaliiiiiiii isimli şahıs önce üslup nedir öğrensin,sonra da ''fuzuli'' yazmayı öğrensin öyle gelsin lütfen. ''Huzuri'' nedir?

Esin(defnem)

Kayıtlı Üye
rank
Çok hoşsunuz ne güzel yorum 🥰 teşekkğr ediyorum umarım her hamile kadının gönlünce olur herşey 😊 hep içimde kalmıştı az da olsa yapıcam artık
Amaaaan içinde kalacağına cebindeki paran gitsin boşver nelere vermiyoruz ki parayı evet devir tasarruf devri ama yıllar gecipte ah keşke şunu da yapsaydım su da olsaydı deyip düşünmek inan çok üzücü herşey gençlikte güzel benim 3. gebeliğim hiç öyle şeylerde hevesim yok ama çok 8sterdim zamanında istediğimi rahat alayım istediğimi yapayım yaş gidince heveste kaçıyor boşver milleti gönlün ne diyorsa onu yap

Gamzesahin

Kayıtlı Üye
rank
Amaaaan içinde kalacağına cebindeki paran gitsin boşver nelere vermiyoruz ki parayı evet devir tasarruf devri ama yıllar gecipte ah keşke şunu da yapsaydım su da olsaydı deyip düşünmek inan çok üzücü herşey gençlikte güzel benim 3. gebeliğim hiç öyle şeylerde hevesim yok ama çok 8sterdim zamanında istediğimi rahat alayım istediğimi yapayım yaş gidince heveste kaçıyor boşver milleti gönlün ne diyorsa onu yap
Çok haklısın cnm bizde de o zaman maddiyat yoktu bu tarz süslemeler de görmemiştim hiç 10 sene oldu en son doğum yapalı bunda daçok abartıya kaçmadan makul nişey düçünüyorum bakalım nasip
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Zeynepaliiiiiiii isimli şahıs önce üslup nedir öğrensin,sonra da ''fuzuli'' yazmayı öğrensin öyle gelsin lütfen. ''Huzuri'' nedir?
Ayy hiç fark etmemiştim alemsiniz 😅 nasıl bir nefretle yazdıysa artık 😂

Tüm sayfalar yüklendi.