Hastaneden geldim kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hafta Hafta Gebelik kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Hastaneden geldim kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,496 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hafta Hafta Gebelik
Konu Başlığı Hastaneden geldim kızlar
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canm erkek bebek kendini görsedir benim oğlum 13 haftada doktor erkek dedi ben inamadim ki ihtimal bikere ama 22 haftada tam beli oldu erkek olduğu elbiseye kalirsa alırsin acele yapma canm 🥰
Ahahhaha yok canım buda hurafe benim oğlum 13 haftada ikili testtw kendini göstermedi 16 da gösterdi bu bebek 13 de gösterdi ama doktoe daha küçük ama kız görüyorum dedi bughn net olmak için yeniden sorduk minik 😂😂bağdaş kurmuş oturuypr kordonu anladık doktoe pipi yok ama kordon kafa karıştırıyor dedi 😂😂bakalım ne olacak hayırlısı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kurban olurum ona ben prensesimiz çok mu nazli acaba sağlıklı olsun da cnm allahin izniyle sağlıkla al kucağına 🥰

Bende şimdi hastaneye gidiyorum aradılar anne gelsin bebeği emzirmeye diye çok heyecanliyim çok küçük nasıl tutucam diye
Ayy ayşem pkuyunca yemin ederim gözlerim doldu 🥺🥺çok şükür seni emecek minikle ilk temaslar ay bneim yerime kokla olur mu minik adamı ❤️❤️

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Ahahhaha yok canım buda hurafe benim oğlum 13 haftada ikili testtw kendini göstermedi 16 da gösterdi bu bebek 13 de gösterdi ama doktoe daha küçük ama kız görüyorum dedi bughn net olmak için yeniden sorduk minik 😂😂bağdaş kurmuş oturuypr kordonu anladık doktoe pipi yok ama kordon kafa karıştırıyor dedi 😂😂bakalım ne olacak hayırlısı

Ayy ayşem pkuyunca yemin ederim gözlerim doldu 🥺🥺çok şükür seni emecek minikle ilk temaslar ay bneim yerime kokla olur mu minik adamı ❤️❤️
Malesef cnm çok erken çıkmama rağmen dedikleri saatte orda olamadık trafiğe takıldık o yüzden bebek ağlamış orda ki sütümü vermişler gittiğimizde uyuyor karnını doyurduk dedi sabah 10 da burda olun dedi sabah inşallah orda olucaz

Neden canm erkenmi doğum yapdin
Evet cnm 31 haftalik doğdu cnm

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Malesef cnm çok erken çıkmama rağmen dedikleri saatte orda olamadık trafiğe takıldık o yüzden bebek ağlamış orda ki sütümü vermişler gittiğimizde uyuyor karnını doyurduk dedi sabah 10 da burda olun dedi sabah inşallah orda olucaz

Evet cnm 31 haftalik doğdu cnm
Olsun canım sabah daha erken gidip orada beklersiniz inşallah 🙏🏻

Burcuu

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın kızçeler. Şuan 16 haftalık gebeyim birleri bağdaş kurmuş oturmuş kendini göstermedi 😂😂. Şükür sağlığı sıhhaeti yerinde doktora dedim hocam 13 haftalıkken ihtimal söylediler bende ihtimali bir arttırayım şuan kordon var kafa karıştırıcı ama kıza benziyoe dedi ama emin değilim dedi resmen bacak bacak üstüne atmış oturuyor birde bana gösterdi 😂😂
Ya miniğim benim kızdır belki kızım kızlar nazlı oluyo ya ondan göstermemiş erkekler hemenn gösteriyo benim iki oğlumda hemen gösterdi canım 😘🙈🤗😀

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Olmadı doğunca gösterir sjsjsjsjsj
Ahahahhaha kız öyle deme 😂😂

Ya miniğim benim kızdır belki kızım kızlar nazlı oluyo ya ondan göstermemiş erkekler hemenn gösteriyo benim iki oğlumda hemen gösterdi canım 😘🙈🤗😀
İki doktorda kız görüyorum ama kordon kafa karıştıyor dedi bakalım hayırlısı olsun canım 2 hafta sonra üçlü test var o zaman gösterir 😂😂

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın kızçeler. Şuan 16 haftalık gebeyim birleri bağdaş kurmuş oturmuş kendini göstermedi 😂😂. Şükür sağlığı sıhhaeti yerinde doktora dedim hocam 13 haftalıkken ihtimal söylediler bende ihtimali bir arttırayım şuan kordon var kafa karıştırıcı ama kıza benziyoe dedi ama emin değilim dedi resmen bacak bacak üstüne atmış oturuyor birde bana gösterdi 😂😂
Maşallah kuzum ya minnak yerim ben onu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar