Hastaneden geldim kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hafta Hafta Gebelik kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Hastaneden geldim kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,498 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hafta Hafta Gebelik
Konu Başlığı Hastaneden geldim kızlar
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
İyi olmasına çok sevindim kuzum 🥰 Ali de bizi 21. Haftaya kadar uğraştırdı göstermedi bir türlü🤣

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Olsun canım sabah daha erken gidip orada beklersiniz inşallah 🙏🏻
Gördüm cnm minnak minnak ufacık erkeğim bnm çok az emdi çok çabuk yoruldu kıyamam pasama bırakması zor oldu ama aşırı korktum ya bir yerine birsey olucak diye hemşire korkma dedi hep uyudu göğsümde ay hemşire topuğuna bir vuruyor bir ağlattı içim gitti ben vuramam dedim 🥰 sonra tekrar verdi göğsüme ay bir ağlaması var kedi yavrusu gbi seside zor duyuluyor 🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya nasil olduda erken doğum başladiki canm benimde erken doğum korkum var icime danmiş sanki bacaklarim şişiyor yürümekde zorluk keciyorum
Çok sırt ve bel ağrım vardı cnm birde bebek vajinama çok baskı yapıyor du yürümekte zorluk çekiyordum bir iki de lekelenmem oldu cnm bacak şişmesi ödemden bol su iç tuzu azalt cnm

Rabbim hayırlıs
Günaydın kızçeler. Şuan 16 haftalık gebeyim birleri bağdaş kurmuş oturmuş kendini göstermedi 😂😂. Şükür sağlığı sıhhaeti yerinde doktora dedim hocam 13 haftalıkken ihtimal söylediler bende ihtimali bir arttırayım şuan kordon var kafa karıştırıcı ama kıza benziyoe dedi ama emin değilim dedi resmen bacak bacak üstüne atmış oturuyor birde bana gösterdi 😂😂
Rabbim hayırlısıyla gelmesini nasip etsin . ❤️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Gördüm cnm minnak minnak ufacık erkeğim bnm çok az emdi çok çabuk yoruldu kıyamam pasama bırakması zor oldu ama aşırı korktum ya bir yerine birsey olucak diye hemşire korkma dedi hep uyudu göğsümde ay hemşire topuğuna bir vuruyor bir ağlattı içim gitti ben vuramam dedim 🥰 sonra tekrar verdi göğsüme ay bir ağlaması var kedi yavrusu gbi seside zor duyuluyor 🤭

Çok sırt ve bel ağrım vardı cnm birde bebek vajinama çok baskı yapıyor du yürümekte zorluk çekiyordum bir iki de lekelenmem oldu cnm bacak şişmesi ödemden bol su iç tuzu azalt cnm
Oy kurban olurum ona annesi ile ilk temasını etmiş ne güzel 😍😍. Rabbim tez zamanda tamamaen kavuşmamızı nasip etsin inşallah 🙏🏻

Eee naz yapıyor demekki 🤣🤣 ucundan azıcık gösterdiyse oda bişey yani 😂😂
Hahahaha evet evet de işte insan net olmak istiyoe 😂😂

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Oy kurban olurum ona annesi ile ilk temasını etmiş ne güzel 😍😍. Rabbim tez zamanda tamamaen kavuşmamızı nasip etsin inşallah 🙏🏻

Hahahaha evet evet de işte insan net olmak istiyoe 😂😂
Amin cnm inşallah evet ilk temasımizi kurduk pasamla 🥰

İkraNur'annesi

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın kızçeler. Şuan 16 haftalık gebeyim birleri bağdaş kurmuş oturmuş kendini göstermedi 😂😂. Şükür sağlığı sıhhaeti yerinde doktora dedim hocam 13 haftalıkken ihtimal söylediler bende ihtimali bir arttırayım şuan kordon var kafa karıştırıcı ama kıza benziyoe dedi ama emin değilim dedi resmen bacak bacak üstüne atmış oturuyor birde bana gösterdi 😂😂
Sağlıkla gelsin bebiş🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar