Hastaneden geliyorum kızlar😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan Hastaneden geliyorum kızlar😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,318 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hastaneden geliyorum kızlar😔
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bebeğim anne sütü almıyor mama içiyor ya hep .önce sma mama kullandım kabız oldu geceleri ayağını karnına çekip çekip ağlıyordu uykudayken.o yüzden aptamile değiştirmiştim Aptamil de ilklerde iyiydi ama şimdi gaz yaptı az önce kabız gibi ikiniyordu zeytin yağ verdim çocuğun sesi değişti migdesi bulanıyor belli ağzına geliyor geri yutuyirdu nefes alamıyor gibi korkudan hemen hastaneye götürdük röntgen çekildi aşırı gaz var karnı da çok sis dendi poposuna bişey sıktılar kakasını yaptı orda biraz rahatladı zeytinyağ ciğerlerine gitmemiş dedi rontgende gördü ya ay nasıl korktum kızlar anlatamam evde sesi değişik öguren çocuk arabada giderken uyudu uyandırmaya çalışıyorum. Uyanmiyor da ağzından da köpük geldi oda sanırım zeytinyağ migdesini bulandirdi doktor zeytin yağ bişey olmaz manasına koy kaşıkla verme yutması zor olur dedi kızlar aranızda mama kullanan varsa hangi mamayı kullanıyorsunuz
Çok geçmiş olsun canm Dr doğru demiş zeytin yağı uytamaz çocuk büyükler yutmakta zorlanıyor

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bebeğim anne sütü almıyor mama içiyor ya hep .önce sma mama kullandım kabız oldu geceleri ayağını karnına çekip çekip ağlıyordu uykudayken.o yüzden aptamile değiştirmiştim Aptamil de ilklerde iyiydi ama şimdi gaz yaptı az önce kabız gibi ikiniyordu zeytin yağ verdim çocuğun sesi değişti migdesi bulanıyor belli ağzına geliyor geri yutuyirdu nefes alamıyor gibi korkudan hemen hastaneye götürdük röntgen çekildi aşırı gaz var karnı da çok sis dendi poposuna bişey sıktılar kakasını yaptı orda biraz rahatladı zeytinyağ ciğerlerine gitmemiş dedi rontgende gördü ya ay nasıl korktum kızlar anlatamam evde sesi değişik öguren çocuk arabada giderken uyudu uyandırmaya çalışıyorum. Uyanmiyor da ağzından da köpük geldi oda sanırım zeytinyağ migdesini bulandirdi doktor zeytin yağ bişey olmaz manasına koy kaşıkla verme yutması zor olur dedi kızlar aranızda mama kullanan varsa hangi mamayı kullanıyorsunuz
Canım geçmiş olsun kabızlık için fitil var hastanede yapılan ise lavma diye tüp şeklinde bir krem ama bunlar sürekli kullanımda aliskanlik yapıyor zinco çok iyi damla bitkisel kullan birde aktar da rezene tohumu var 1 tatlı kaşığı kaynat cezvede ılıdıktan sonra 1 çay kaşığı ver gaz için çok iyi zararı da yok ben bütün çocuklarıma kullandım araştır istersen

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben küçük kızım a Aptamil kullandım Allahım nasip ederse oğluma da Aptamil kulanicagim tabi içerse mamayı büyük kızım mamayı nerdeyse hiç içmedi

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben baştan beri mama kullanıyorum bizde qazdan çok sıkıntı çektik ama mamadan dolayı deildi bebeqim zaten qazlıbi bebekti.. 10 qüne kadar tuwalete çıkamadı.. hemşiremiz mamasına has zeytinyaqı koyun poposuna da çok zorlanırsa sıkın demişti öyle yapıyorduk mama olarak da aptamil kullandık.. aptamilin qazlı çocuklar için farklı bir çeşidi war onu denedin mi

Evolvia kullan canim , gaz önleyici biberon var onuda kullanabilirsin avent in onla dene
Tamam canım bide ondan alayım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aptamil bir gün verdim çok kabız yaptı mama bulamadık diye benm Bebelac Gold ar kullanıyorum cnm hiç gaz sorunu da yaşamadım kabızlıkta maşallah baya kakasını da yapıyor kilo alımıda iyi hiç bir sorun yok istersen bir dene canm tabi her çocukta farklılık gösterir ama ben memnun kaldım
İnternette de baktım canım suan elimde iki büyük kutu Aptamil var onları çok gaz yapmazsa bı devam edeyim bitince Bebelac denerim önce aptamilde de sıkıntı yaşamamıştım canım dün oldu ne olduysa acaba diyorum usuttu yada biberonu calkalayinca mı gaz yaptı ki

Çok geçmiş olsun canm Dr doğru demiş zeytin yağı uytamaz çocuk büyükler yutmakta zorlanıyor
Aynen canım tutarken zatan migdesi bulandi kiristi ogurmeye başladı tok vermiştim ya tok da verince içindeki mama migdesini bulandirdi kusmaya çalışıyor kusamiyor sesi soluğu değişti korkudan elim ayağım bir birine girdi hemen acile goturdum

Canım geçmiş olsun kabızlık için fitil var hastanede yapılan ise lavma diye tüp şeklinde bir krem ama bunlar sürekli kullanımda aliskanlik yapıyor zinco çok iyi damla bitkisel kullan birde aktar da rezene tohumu var 1 tatlı kaşığı kaynat cezvede ılıdıktan sonra 1 çay kaşığı ver gaz için çok iyi zararı da yok ben bütün çocuklarıma kullandım araştır istersen
Rezene tohumu var zaten canım ilk doğum yaptifimda süt getirme özelliği var diye almıştım ondan degilmi

Canım ben baştan beri mama kullanıyorum bizde qazdan çok sıkıntı çektik ama mamadan dolayı deildi bebeqim zaten qazlıbi bebekti.. 10 qüne kadar tuwalete çıkamadı.. hemşiremiz mamasına has zeytinyaqı koyun poposuna da çok zorlanırsa sıkın demişti öyle yapıyorduk mama olarak da aptamil kullandık.. aptamilin qazlı çocuklar için farklı bir çeşidi war onu denedin mi
Denemedim canım normal düz Aptamil kullaniyorum

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar