Sorum var Hastanedeyim😐

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nezihe Çiçek tarafından oluşturulan Hastanedeyim😐 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 922 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hastanedeyim😐
Konbuyu başlatan Nezihe Çiçek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Nezihe Çiçek

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun kuzum inşallah sancıların durur minigimiz vaktinde gelir oldu ki gelirse de hayırlısıyla gelsin sağlıkla kucağına almayı nasip etsin kzuum bol bol dua et ve stres panik yapmamaya çalış sancıyi tetiklemesin kuzum
Amin çok teşekkür ederim Allah razı olsun cnm valla dua ediyorum hayırlısını istiyorum Allahtan nasibimizde ne varsa onu görücez bakalım ♥️

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Amin çok teşekkür ederim Allah razı olsun cnm valla dua ediyorum hayırlısını istiyorum Allahtan nasibimizde ne varsa onu görücez bakalım ♥️
Öyle kuzum korkma Allah'ın izniyle bnm aselimde 36 haftada geldi maşallah bir günde çıktık hastaneden sen Rabbime sığın o en hayırlısını verir güzel anne ❤️ yüreğini ferah tut

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun canım Allah'ım vaktinde zamaninda saglıkla hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏼💞😘

Hayırlı geceler kızlar ben sancılara dayanamadım yine geldim doktor yatış verdi enfeksiyonun çok fazla bebek baş aşağı dönmüş dedi bana serum iğne felan verdiler ama sancım durmuyor bir türlü hemşirelere söylüyorum doktor gelince ona söyle diyorlar sabah gelecekmiş sancılarımda sıklaştı başına böyle bisey gelen varmı geçermi sancılarım korkuyorum daha iki ay 5 günüm var erken doğmasını istemiyorum 😔
Çok geçmiş olsun inşallah zamanında vaktinde gelir 🌸

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hayırlı geceler kızlar ben sancılara dayanamadım yine geldim doktor yatış verdi enfeksiyonun çok fazla bebek baş aşağı dönmüş dedi bana serum iğne felan verdiler ama sancım durmuyor bir türlü hemşirelere söylüyorum doktor gelince ona söyle diyorlar sabah gelecekmiş sancılarımda sıklaştı başına böyle bisey gelen varmı geçermi sancılarım korkuyorum daha iki ay 5 günüm var erken doğmasını istemiyorum 😔
Sakin ol canım doktorlar bir şekil miniği içerde tutmaya çalışır korkma sen eğer doğsa bile Allah'ın izni ile hiç bir şey olmaz 🤲🏻. Bol bol dua et canım rabbim yardımcın oslun minik sağ salim vaktinden gelsin inşallah 🤲🏻

Nezihe Çiçek

Kayıtlı Üye
rank
Öyle kuzum korkma Allah'ın izniyle bnm aselimde 36 haftada geldi maşallah bir günde çıktık hastaneden sen Rabbime sığın o en hayırlısını verir güzel anne ❤️ yüreğini ferah tut
Allah bağışlasın cnm çok şükür daha iyiyim korkmuyorum artık zaten Rabbim ne dilerse o olur ona inanıyoruz ona sığınıyoruz Elhamdülillah 🥰

Nezihe Çiçek

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar