Hastayım ıhlamur çayı?

• Konbuyu başlatan Zls
  • Toplam 16 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zls tarafından oluşturulan Hastayım ıhlamur çayı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 560 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hastayım ıhlamur çayı?
Konbuyu başlatan Zls
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bi prenses bi prens annes

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Kasılmalar başladı vajinada batmalar oluyor bebeğin hareketleri genellikle aşağıda artık. Doktor cuma gününe randevu verdi banada erken doğum belirtisi olabilir bol bol yatman gerek falan dedi bende onu dinliyorum şimdilik
Benim gibi olmuş canım, yatmaya çalışıyorum bakalım ne diyecek merak ediyorum iyi şeyler duyarız inşaallah, ilaç yazdi mi

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Benim gibi olmuş canım, yatmaya çalışıyorum bakalım ne diyecek merak ediyorum iyi şeyler duyarız inşaallah, ilaç yazdi mi
İnşallah kuzum. İlaç falan yazmadı işte cuma gününü bekliyorum hareketlerini ve ağrılarını takip et dedi. Bende merakla cuma gününü bekliyorum işte benim bebiş için çok çok erken

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
İnşallah kuzum. İlaç falan yazmadı işte cuma gününü bekliyorum hareketlerini ve ağrılarını takip et dedi. Bende merakla cuma gününü bekliyorum işte benim bebiş için çok çok erken
Bende kendimi dinliyorum canım, sanada çok geçmiş olsun inşaallah en hayırlı zamanda vaktinde gelirler 🤲 kontrolden gelince sende yaz merak ederim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşlar şifayı kapmışım nezle boğaz ağrısı kaşıntısı hapşırma telef oldum şimdi ıhlamur kaynattım o bana bakıyor ben ona içsem zararı olur mu bebeğime 11+2 yiz
Ben bir sorun olmaz diye düşünüyorum kuzum ama sağlık ocağını arayıp sorabilirsin takibini yapan hemşireye

Tüm sayfalar yüklendi.