Sorum var Hava çok güzel eğer birbirimize yakın otursaydik biseyler yapardık yicem pikniğe giderdik ohhh yer içer sohbet ederdik ne güzel olurdu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet tarafından oluşturulan Hava çok güzel eğer birbirimize yakın otursaydik biseyler yapardık yicem pikniğe giderdik ohhh yer içer sohbet ederdik ne güzel olurdu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,929 kez görüntülenmiş, 164 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hava çok güzel eğer birbirimize yakın otursaydik biseyler yapardık yicem pikniğe giderdik ohhh yer içer sohbet ederdik ne güzel olurdu
Konbuyu başlatan Demet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ne zmn belli olacak canım bizim Bi yılımız kaldı doğu görevine
Daha 3 sene var çiçeğim ama bebiş 5 yaşına gelene kadar uzatmayı düşünüyoruz sizin ilk doğumu olacak ?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Orası öyle kuzum 😂😂ama Yuşa nın garezinden kurtulamwyacksın 😂 Allah'ım çok güzel motive ediyorum ya 😂🤦🏻‍♀️
Doğursammıı doğurmaktan vazmı geçsem bilemedim sayende 😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Daha 3 sene var çiçeğim ama bebiş 5 yaşına gelene kadar uzatmayı düşünüyoruz sizin ilk doğumu olacak ?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğursammıı doğurmaktan vazmı geçsem bilemedim sayende 😂😂
Ahahah Mervem ya benim ne suçum var. Kayra yı az daha yatırıyorlardı 0.5 düşmüş doktor bugun az düşmüş değeri pazartesi gelin acilden baktırın ona Göre yatış vererix dedi 🥺🥺

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ahahah Mervem ya benim ne suçum var. Kayra yı az daha yatırıyorlardı 0.5 düşmüş doktor bugun az düşmüş değeri pazartesi gelin acilden baktırın ona Göre yatış vererix dedi 🥺🥺
İnşallah normal değerlerine gelir de yine hastaneyle uğraşmazsınız 🤦🏻‍♀️ Bu çocuklar hamileliktede çektirdi doğduktan sonrada rahat vermiyorlar 🤦🏻‍♀️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İnşallah normal değerlerine gelir de yine hastaneyle uğraşmazsınız 🤦🏻‍♀️ Bu çocuklar hamileliktede çektirdi doğduktan sonrada rahat vermiyorlar 🤦🏻‍♀️
Valla balım birde düşen lan hücre işte normal olsa belki sıkıntı olmaz çocuk dün gece saat 2 de bir sarardı bugun öğrendşm ki hücresi düşmüş 🤦🏻‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar